Ангели (Casi Angeles)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од dusicka.musicka, 19 јануари 2011.

 1. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Уште не се знае има една група на фејсбук и таму ќе кажат ако те интересира уште пиши ми во разговор.
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Хах не верувам јас. Колку вакви групи се правени. :rofl:
   
 3. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Епа не е сигурно ама девојчиња од таа група контактирале со тој што и правел помали концерти и рекол дека проектот ќе се разгледа за оваа година
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^E како контактирале жити се? :rofl:
   
 5. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Преку твитер
   
 6. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  А може да дојде и на пиво фест, некои собирале потписи и ќе му ги дадат на градоначалникот
   
 7. Ulove

  Ulove Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2015
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  дефинитивно најдобра серија.
  има предобра порака а воедно и интересна.
  ги гледав и првата и втората и трета а и 4 сезона по 5паати и плус на телевизија.Сеуште ја гледам 3тата сеа до 80 епизода,никогаш нема да ми станат досадни
   
  На littlevampire и dragan4eDR им се допаѓа ова.
 8. anuvcheto

  anuvcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  351
  Каде ги наоѓате епизодиве со превод на македонски? Се наоѓа по нешто на јутјуб, ама не се со ред. Подобра серија, никогаш!
  Колку ќе беше поубаво наместо репризи од глупиве турски серии што ги даваат по 100 пати, да ги даваа ‘‘Ангели‘‘, сите сезони со ред. Демек нема бараност за серијава да се дава одново?

  Кратко потсетување. Случајно видов на фб за серијава и одма отворив. Колку ми фалат. 1 сезона дефинитивно е најдобра, 2 и 3 не заостануваа исто, 4тата колку и да беше збунувачка вљубена бев во серијава и ни епизода не пропуштав. Омилени си беа,омилени си останаа.
  :angel:
   
  На dragan4eDR, martine, L.i.n.a.a и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  има ли негде со превод на англиски да се гледаат сите епизоди од трета епизода има само до втора епизода прва сезона
   
  На anni93 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Мислам дека ги нема сите од првата сезона а од третата има
   
 11. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  каде ги има од трета сезона сите епизоди?
   
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.247
  Допаѓања:
  44.891
  Пол:
  Женски
  Ја гледав првата сезона и пола од втората, потоа ми стана ептен глупава и престанав да гледам. А омилен лик ми беше Мар. И песните им ги слушав.
   
 13. sad-girl-1

  sad-girl-1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Дечки гледав трилер од 5та сезона од Ангели..что мислите ќе има и 5та сезона или се работи за измисленици? Оти кога завршуваше 4тата сезона на таблата пишуваше fin и потоа тик так стави и прашалник fin? Па помислив дека можеби ќе има и 5та сезона..што мислите?
   
 14. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Нема да има. Тоа се делови од други серии и филмови и подоле пишува.
   
 15. Little.red-girl

  Little.red-girl Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
 16. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Женски
  Серијава ја обожавам, ги гледав сите сезони, не пропуштив ниту една епизода, и уште сто прати можам да ја гледам и пак да не ми стане досадна. Омилени ми се. :):inlove:
   
 17. Beautiful_girl..

  Beautiful_girl.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Лелее колку сум плачела за Ангели ко завршвел, ко луда бев.Со нив пораснавв ;(:l:^_^
   
 18. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  ima 5-ta sezona od angeli eve trejler no nasive dali ke dadat
   
 19. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Нема 5-та сезона.И ова не е трејлер,некој фан си спојал сцени од повеќе серии кај што имаат глумено и тоа е се`.
   
  На Bella.FCB му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  Не ова се извадоци од други серии како на пример: Aliados, Dulce Amor...