Ангели (Casi Angeles)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од dusicka.musicka, 19 јануари 2011.

 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Истото го реков и јас де.:)
   
 2. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  леле извини не видовв :wasntme:
   
 3. sikica7

  sikica7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2015
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  274
  Kade moze da ja najdam serijata so prevod da ja gledam povtorno? Ve molam za pomoss devojkii
   
 4. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  @sikica7 Има на youtube некои епизоди од 1,2 и 3 сезона, а од 4та сезона ги има сите. :)
  На друго место незнам дали ги има, но ако ги има и јас би сакала да ги гледам повторно :D
   
 5. sikica7

  sikica7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2015
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  274
  Znam deka na youtube gi ima ama jas sakam da gi gledsm so prevod na nekoj sajt.. Mn interesna serija bese
   
  На L.i.n.a.a му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Ја има четвртата сезона со превод на македонски на youtube. (можеби и не одговара касно)
   
 7. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
 8. Kallina

  Kallina Активен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  Ја гледав порано серијава, презаразена бев, мада не можев да ја сварам некако последната сезона, збунувачка ми беше:|
  Пак ме фати мерак да ја гледам.

  Ако знае некоја каде можам со превод да ги најдам сите сезони обавезно линк!:inlove:
   
  Последна измена: 28 јули 2016
 9. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  само 4та сезона ја има со превод :wasntme::inlove:
   
 10. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.649
  Допаѓања:
  15.030
  Пол:
  Женски
  Каде можам да ги гледам од 1ва сезона па до 4та сите епизоди со превод? Независно дали е на англиски српски или македонски.
   
 11. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  4та сезона ја има на јутјуб цела со превод на македонски. А другите три ги нема нигде со превод.
   
 12. Eoo

  Eoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  200
  Пол:
  Женски
  Овде ја има 1вата епизода.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  Може да има вака по некоја епизода, ама цела сезона не. Бар јас на толку барање никаде бе најдов.
   
 14. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.649
  Допаѓања:
  15.030
  Пол:
  Женски
  Najdov iscepkani delovi..se iznaplakav predobra serija so nea sum izrasnala. ;(:inlove:
   
 15. ..Queen..1998

  ..Queen..1998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2017
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Најомилената серија...со неа пораснав...серија која никогаш нема да ја заборавам ...омиленаа :l::l::l::l:
   
 16. New York13

  New York13 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Бев помала кога ја даваа Ангели дали некој може да ми каже што од прилика се случува и како можам да ја најдам за да ја гледам позз:*
   
 17. Marija Alma

  Marija Alma Нов член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  сите ги сакаме назат ангели што мислите да се потрудиме за да ги вратиме назат ангели?
   
 18. Marija Alma

  Marija Alma Нов член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Мислам дека треба да покренеме петиција за повторно емитување на ангели на сител тв затоа што има заинтересираност мегу тинејџерите за ангели искрено и мене ми недостасуваат
   
 19. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  436
  Пол:
  Машки
  Јас не сум гледал, но би сакал да ги гледам
   
  На Marija Alma му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.128
  Допаѓања:
  8.334
  Пол:
  Женски
  Најубавите глумци беа во серијава :whew::rofl:
   
  На Victorian му/ѝ се допаѓа ова.