1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Англиски стих од песна

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 16 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Не најдов ваква тема ако има слободно клуч 8)
  Кој стих од англиска песна ви лежи на душа ви оставил голем впечаток кој стих ви е најубав???
  Еве на мене: :$ :)
  I`ve learned the hard way to never let it get that far... :^) :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.888
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.