1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Англиски јазик за почетници

Дискусија во 'Образование' започната од Victorya, 11 декември 2010.

 1. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Би ве замолила да ми дадете веб-страни од каде што ќе можам да симнам програми од англиски јазик за почетници...
   
  На lady24 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.072
  Допаѓања:
  56.298
  Пол:
  Женски
  На aNy-to му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  http://www.livemocha.com/
  Не знам колку е добар овој сајт, но види, можеби ќе ти послужи. :)