babylove овошни кашички

Англиски

Дискусија во 'Канта' започната од Martina156, 19 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martina156

  Martina156 Активен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Имам неколку текстови англиски кои треба да се преведат. Ве молам ако има некој што може да ми помогне,да ми ги преведе да ми пише во инбокс. (итно е) Благодарам. :))
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.146
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.