1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анимации

Дискусија во 'Слободно време' започната од J.Lo91, 29 октомври 2011.

 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Ми требаат анимации за мсн , али неможам да си најдам онакви баш како што ми требаат ... со бакнежи и тн... ке може ли да ми помогнете да имам по голем избор ? :)
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  http://www.messengerfreak.com/emoticons.php
  Можеш тука..
  Ќе отвориш некоја папка, ќе си одбереш анимација, десен клик - Сејв, пикчр ас.
  И ќе си ја сочуваш.
  Ќе отвориш некоја конверзација, доле кај смајлињата.. Ќе кликнеш на првото - Шоу ал.
  Криејт - Фајнд имејџ.
  И на тоа второто, ќе си пишеш како сакаш да ти се вика. :)
   
 3. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  Еве ви една мала програма со која може да правете свои анимации http://www.box.net/shared/fppzmyb89r :)

  Мојата анимација која ја правев по информатичка технологија многу интересна излезе.Прво има слики од Андријана Лима (дел од штиклите,чантата,фустанот,нозете... :mm: ) и на крај глава од една вештерка :lol:
  Се надевам не го исплашив професорот :lol: :lol: