Анимации

Дискусија во 'Слободно време' започната од J.Lo91, 29 октомври 2011.

 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Ми требаат анимации за мсн , али неможам да си најдам онакви баш како што ми требаат ... со бакнежи и тн... ке може ли да ми помогнете да имам по голем избор ? :)
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  http://www.messengerfreak.com/emoticons.php
  Можеш тука..
  Ќе отвориш некоја папка, ќе си одбереш анимација, десен клик - Сејв, пикчр ас.
  И ќе си ја сочуваш.
  Ќе отвориш некоја конверзација, доле кај смајлињата.. Ќе кликнеш на првото - Шоу ал.
  Криејт - Фајнд имејџ.
  И на тоа второто, ќе си пишеш како сакаш да ти се вика. :)
   
 3. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.562
  Еве ви една мала програма со која може да правете свои анимации http://www.box.net/shared/fppzmyb89r :)

  Мојата анимација која ја правев по информатичка технологија многу интересна излезе.Прво има слики од Андријана Лима (дел од штиклите,чантата,фустанот,нозете... :mm: ) и на крај глава од една вештерка :lol:
  Се надевам не го исплашив професорот :lol: :lol: