1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анкета- Кој парфем од Орифлејм најмногу ви се допаѓа?

Дискусија во 'Канта' започната од poetesa09, 19 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poetesa09

  poetesa09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Ве молам да ми кажете дали користите парфеми од Орифлејм и кој најмногу ви се допаѓа. Освен понудените може да напишете и некој по ваш избор. Фала Феминки
  1.Еклат Феме
  2.Дивајн идол
  3.Џордани голд
  4.Амбер еликсир
   
 2. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.067
  Допаѓања:
  17.209
  Пол:
  Женски
  Еклат Феме
   
  На poetesa09 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.