1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анксиозност и нејзино лекување

Дискусија во 'Канта' започната од MilaKunis, 9 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MilaKunis

  MilaKunis Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  25
  Анксиозноста е чувство на вознемиреност и напнатост.Сум запознаена со проблемот бидејќи моја блиска личност го поседува.Посетувала психијатари, но сето тоа резултираше со само мало подобрување во одреден период.Сега повторно и се зачестени нападите.Можеби можете да помогнете како да се дојде до вистинскиот лек и како до намалување на нападите? :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.