1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

  1. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Кои ви се најантипатични јавни личности од светската и од нашава естрада?

    Јас од светскава би ги издвоила повеќето Дизни тинејџерски ѕвезди (Мајли, Селена, Деми Ловато, Пиперот, Џонас брадрс & компанија), Роберт Патисон и таа партнерката со него што глуми (не ми текнува како се викаше) потоа Парис Хилтон, Аврил Лавињ, Чарли Шин, оние од High School Musical...

    Од нашава естрада Латас, Вучко, Маријана Станојковска и сите водители од Бекстејџ, ИваННа, Лила Филиповска, Мелита, ЈЈ компанија...

    Толку ми текнуваат сега, вие надополнувајте ја листата :)
     
    На donna_e_mobille, QueenElena и UnknownLadyDi им се допаѓа ова.
  2. TeddyGrey

    TeddyGrey Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    8.061
    Допаѓања:
    72.333
    Пол:
    Женски
    Кога ја видов темава прво ми текна на Драган Вучиќ... ненадминлив е во оваа категорија...
    Џеј Џеј ... мењам канал кога ќе го видам
    Оној Александар Блажевски среќа го нема често
    Ева, Нединковска мислам беше презимето :puke:
    Биљана Секуловска ме тера на самоубиство...
    И Сузана Турунџиева :x :@
     
  3. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    Жаре берберот
    Слаткар :puke:
    Оној Јове (ваљда така се викаше на а1 што води нешо емисија некоја)
    и ЛАТАС :puke: :puke: :puke:

    сеа за сеа на тие ми текна, иако знам дека списоков ќе ми се прошири до после
     
    На Saraa му/ѝ се допаѓа ова.
  4. unique123

    unique123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    312
    Допаѓања:
    373
    ПОчнувајќи од Јове на А1, до ИваННа, после Ноне, Сузана Турунџиева и тој брклестиот и нивната емисија у комплет,

    Ондак продужуваме со ЈЈ, Елвир Меќиќ и сличните на нив што се замислуваат нешто и летаат у облаци.

    После тоа овие водителиве на А1, што направија од мравка слон, почнувајќи со Борјан Јовановски па натака

    А од светски познативе значи неможам да ги смислам холивудските лигли како Мајли, па и Парис Хилтон, па и ..... аууу многу ги има.

    Заклучок Голем критичар сум била
     
  5. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    Од нашиве... дефинитивно: Жаре берберот, Зоки од фаци, Александар Блажески, Сузана Турунџиева и тој со неа што води емисија, Маријана од Бексејџ, ако ми текне други ќе допишам

    Од странцине: Се што излегло од Дизни

    Ооо да и Јовееееее ... како го заборавив :@ :@ :@ :@ :@ :@ значи по одвратно створење немам видено и слушнато...стварно незнам како ги пуштаат на телевизија :@
     
    На SexyPrincess му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Леле Зоки од Фаци како го заборавив, листава не проаѓа без него! :rofl:
     
    На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.
  7. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.709
    Пол:
    Женски
    -светски познати: Мајли сајрус, џастин бибер, адријана лима, париз хилтон, лејди гага, и бијонсе во последно време
    -македонски: сите водители на бекстејџ, латас, драган вучич, александар тарабунов, сузана гавазова, елвир мекик, боки 13, зоки од фаци, софија каракаева ("џет-сетерката"), и оној стилистот келавиот педерстичен како се викаше не ми текнува..
     
    На Twinkles и QueenElena им се допаѓа ова.
  8. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Како може да ви е антипатичен незнам, опулете го само, мултиталентиран човек е :D
    http://www.youtube.com/watch?v=iuzPWVClp3I

    Шала на страна, Жаре Бербер би го обесила на највиското дрво, сељак, промовира турбофолкерај, сите кичераи од Србија ги до`мкна тука |(

    Латас би го сецкала дел по дел, со онакво за нокти сечење, потоа онаа Ивона од вестине на Шител, заедно со Латас би ги мачела до смрт, толку ми буричкаат во дигестивниов систем. |(

    За Весна Бејби :puke: имам кажано досега, да не се повторувам.

    Иванна и Ненад ми се океј, особено Ненад, многу ми е харизматичен.

    Есма Реџепова ми е врв на одвратноста, многу ми се виличи некако, плус и песните не си ги знае :D неколку пати имам приметено дека по грешка ја отвара устата :D

    Александра Пилева. Е оваа ми е толку глупа и проста што не се опишува со зборови. Само би и рекла Гет а Лајф. Ајде кренете сите раце горе за нај панкерската песна Knockin` on heaven`s door. |( Простачка.

    Влатко Илиевски - ми се сере од него.

    И Игор Џамбазов ме разочара вкрај... Незаменлив беше, ама сега ме потсеќа на манијак некој, педофил со тоа непристојните коментари манијачки што ги слушам неколку пати на Идол.
    [​IMG]
     
    На Spring17, anneyy и faye им се допаѓа ова.
  9. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    ^^^
    Copy - paste :D ;)
    Посебно за Џамбазов, ама тотално се согласувам, само се дере како магаре на плот...порано вредеше нешто, а сега толку му е, врв во животот сите селишта што ги знае во Мк, чудо едно....
    Имам и нешто плус, како Зоки Фаци, онаа Стефани Борсова - моронка, и Каракаева спонзорушата...
    Море и оние Татјана и Новица,па онаа Анета Наковска, проста проста проста, онаа Ѓавазовата..
    Море има има, само инспирација ми требало... :D
     
    На Liebe.Love му/ѝ се допаѓа ова.
  10. love23

    love23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    913
    Дефинитивно Драган Вучиќ, Игор Џамбазов, Натали дај му на човекот, па после она козта бела од сител од црн бел бумбар Тања, Латас, и многу други а псебно политичариве се антипатични.
     
    На Xtinna12, faye и zhap4e им се допаѓа ова.
  11. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Прво кога ја прочитав темава се потсетив на Јофе :@ :puke: , кој му дал на тој да води емисија не знам навистина не ми е јасно, го имам гледано 1 но веќе -невер мор :@ .

    Боки 13 педериште, па тој не заслужува да го спомнат дека е од Македонија, ни ја брука нацијата. Леле само не ми е јасно како дошол до емисија на пинк и таму да не брука.

    Слаткар-некултурно детиште кој застанал во своите 13 години.

    друг сега за сега не ми текнува веројатно најмногу антипатија имам кон овие 3, ми иде да ги бесам на сред плоштад :devil:
     
    На zhap4e и Offspring им се допаѓа ова.
  12. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Ајмо Македонче, пуцај кој НЕ ти се свиѓа. Народен спорт бе, народен, многу сме интересни ко народ жими све :D

    Бидејќи јас не заостанувам да си кажам дека дали јавни или не, ме иритираат
    - арогантни фаци
    - глупи фаци
    - лигави фаци
    се ова БЕЗ причина.

    Па така гасам кога ќе ја видам Џенифер Лопез или онаа раскенканана Аврил Лавињ - hey dude, you wanna smash the mall? Yeaaaaah!
    |( Wow! What a thing to do! Smash the mall - man she's so COOL. Not!
    Уф да и Кеша ми е на листата. Водеше некоја ТОП40 листа и ми идеше да ја упуцам нејзе односно телевизорот или себеси што сеуште ја трпам и не сум сменила телевизија. Абе една реченица да не знае да сврзе.

    Од нашиве? Влатко Илиевски ме иритира ама многу, дали со ароганција, или со понашање, мек ми е таков никаков со запотени дланки па уште и умислен. Без причина. Батка спушти се малку на земја! (паднав сега и јас на некое ниско ниво со ова што го пишав, ама посилно од мене е). После искуството у Излет и Тамара другарка му. Под рака и ајт. (ФБИ нека посведочи како ролав со очиве :D )
    И оној од А1, Јофе ли се вика? Многу му е примитивна емисијата. И он ме иритира со појавата и сувиот хумор. Сув ко фригидна женска, жими све.
    Епа толку. Ау да, Гавазова. Ој срце таа на мама. Таа само нека изгледа, пошто телото и е повеќе од топ! А уста нека отвара за смеење. Евентуално за други работи од кои јас немам полза како женско :D
    Ајј и уште една - Ивана од Идол, водителката од Ексклузив. Со нејзината некомпетентност да артикулира како водител. Ама тоа веќе сум спомнала стошеесседум пати, ако не и повеќе.

    Епа сега навистина толку е. Добра сум, пак не ја набилдав листата. Што значи у глобала сум - позитивен човек, наоѓам убавина и кај што ја нема :D

    ЕДИТ. Знаев дека не може да е толку мала и кратка листата, знаев дека ќе се вратам :D
    ЛАТАС - со круна и тапија! Да не елаборирам зошто и како, но мислам дека тој е стварно дното на македонското новинарство. Ако е воопшто некакво новинарство она што тој го прави.
    И Јанко од Не јади бурек (вака ли се викаше чудово?!).
     
    На IwyDior и zhap4e им се допаѓа ова.
  13. ph.orhideja

    ph.orhideja Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јануари 2011
    Пораки:
    1.332
    Допаѓања:
    47.812
    Пол:
    Женски
    Се знае- Латас на чело со она
    сувопичесто
    негово полтронче или што и да е,Ивона незнам како се презива ,онаа на вестите од Сител.
    Прво на нив ми текнува кога ќе ми текни на ,,јавни фаци''.
    Едит:Има и уште,сега ги прочитав сите постови и гласам за сите погоре наведени.
     
    На Liebe.Love, BoaVista и zhap4e им се допаѓа ова.
  14. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Од нашиве: Латас, Тања од бумбар, Драган Вучиќ, Жаре Бербер, Зоки од Фаци, Слаткар, Елвир Мекиќ, Јован Јованов, Боки 13, Сузана Турунџиева, Ивана водителката на Ексклузив... Има и други, ама сега не се сеќавам. Листата е долга.

    Од светски познатите: Џастин Бибер, скоро сите од Дизни, Парис Хилтон...
     
  15. Plavusa.17

    Plavusa.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    4.133
    Допаѓања:
    6.033
    Дефинитивно ЈОФЕЕЕЕЕЕЕ! Му нема конкуренција по ова прашање. |( :@ :fubar: :swear: :puke:
     
    На ElleS и 1209 им се допаѓа ова.
  16. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    1.987
    Допаѓања:
    4.847
    Пол:
    Женски
    Боки 13!!
    Човек на кој не му е место на телевизија
    Човек кој мисли дека единствен начин за успешно шоу е да ги навредува гостите
    Човек кој не може да се одлучи дали е машко или женско
     
  17. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Зоки фаци, Мелита дефинитивно
     
  18. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.805
    Допаѓања:
    65.525
    Пол:
    Женски
    Хилари Свонк не можам да ја сварам, ужасно ми е антипатична. Кога го гледавме оној филмот девојка од милион долари едвај чекавме да
    умре
    За Латас остана ли уште нешто да се каже? Кога чита вести, чита со таков ентузијазам што мислиш дека се он лично направил или открил. Просто ми се повраќа.
    Дејана, Ева и сличните надежни пејачки не можам да ги смислам.
    Боки 13 го гледав пред некој ден на кратко кај Жаре(кој исто го ставам на листава), дури без зборови останав. Мислам дека премногу се дружи со Карлеуша, сигурно она му влијаела за полнењето на устата :lol: Педер.
     
  19. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Ќе искоментирам само за нашиве јавни фаци...

    1. Жаре бербер - не можам ни рекламите со него да ги гледам, а не па емисијата. Боже сачувај...
    2. Васко Ефтов - :x
    3. Јофе - почесен член сум на групата „За сите оние кои сакаат да му го пукнат носот на Јофе“
    4. Зоки од фаци - дефинитивно треба да му се даде диплома за најлигаво суштество!
    5. Мелита Ракичевиќ - јас не знам дали има други водители на АБ канал, ама кога и да свртам, само таа се перчи пред камери! Ептен е самобендисана, вештачка и одвратна.
     
  20. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Јофеееееееее :D :D :D абе човекот се погледнал ли во огледало. Зоки и Мелита и плус би го додала Миленко Неделковски :devil: Овие ми се хард кор, другите сите што беа погоре спомнати да не се повторувам.