1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

  1. innablood

    innablood Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    1.324
    Од Американциве познати, најантипатични ми се Кејша, Ина, Клои од фамилијата Кардашијанс, Jessie J, Britney Spears(посебно како не и е погоден последниов албум |( ) и сега така ми се фура многу Ријана. Со неколку песни се возвиши, а потоа ја снема.

    Од нашата естрада ги има со гребло да ги рилаш. Почнувајќи од Хаџиевска, Мелита, Сузана Г‘зова, Елена Велевска, Лила Филиповска па се до Боки13 и водителот на Фаци, не ми текнува како се вика :envy: .

    Редактирав откако прочитав дека водителот се викал Зоки :headbang: .
     
  2. Karol.Ina

    Karol.Ina Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    263
    Допаѓања:
    73
    ее многу ги има, ако издвојувам.. мм.. Електра (мислам така ја викаја) Сузана Гавазова, Анета Наковска...

    офф да! и оној Јофе/Јосе/Јове или како и да се вика од Рапортон на А1
     
    На IwyDior му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Ех стварно ептен ја нафураа оваа од 2-3 песни. |(
    Price Tag не и е толку лоша ама една Do it like a dude ми е многу проста.
    И Бокица наш и Весна Бејбе како ги заборавив бе ми се темни пред очи од нив!
     
  4. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Од нашиве не знам дали воопшто постои некој симпатичен!!
    Толку мизерни фацки имаме, што на две раце се бројат квалитетните.

    Антипатични, ама она стварно антипатични, што ме вадат од кожа:
    Врв над сите, поим за сељачина во обемни размери ми е Драган Вучиќ. Човеков е таков сељак што мислам дека треба да му се додели призание.
    После него ми е клингонецот Зоки. На овој треба да му се додели признание за најголема челна површина и најружна фаца на тв-екраните.
    Тука некаде е и берберот, а и Иванннннна. Не разбирам кој им кажал дека имаат способности за водители?! Ги исполажале....

    Од странските морам да се согласам со Пирамида за Аврил, а и за Кеша(Киша,Кејша како и да е). Толку се трудат да изгледат кул што е мачно за гледање. Мислам, дури и патетично е колку сакаат да бидат кул.
    И Мајли Сајрус ми е антипатична. Девојчево, реално, не е воопшто симпатично, квалитетите и се на некое средно ниво, а врвот беше кога видов дека ја пее Smells like teen spirit, со тоа гласчето крештаво.


    Многу критикувам....
    Ама па не е до мене, страшно ми се антипатични!
     
    На crazylady и AlicaInWonderland им се допаѓа ова.
  5. innablood

    innablood Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    1.324
    Абре мене ни едната песна ни другата песна не ми се допаѓа. Ваквите како неа што стануваат ‘пејачки‘ преку ноќ брзо стивнуваат.
    ( :!: мое мислење)

    Иначе СтарФиш ова со Мајли клипот уште кога го погледнав насловот, ми се стемни.
    Нема никаков талент за глумење, а за пеење да не зборам, џабе форсирање.
     
  6. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    ахаахахха има многу посебно на македонскава естрада ;)

    1. Латас

    2. Драган Вучич

    3.Елвир Мекич

    4. Зоки од фаци :x

    5.Карлеуша

    6. Васко Ефтов

    7. Миленко Неделковски
     
  7. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    мене ми текна на уште 2ца :D
    Симона од "фаци" и дечко и Димитар (не знам како се презива мање више сите знаете кој е)
     
  8. FBI

    FBI Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    1.513
    Допаѓања:
    5.299
    Зоран Василевски, Саманта и Јанко (јади бурек).

    Не можам да ги гледам! Зоран ми е антипатичен дури и на слика. Јас не знам кој му дозволи да стигне до таму каде што е!? Уредник еј! Кое понашање и изглед го има за да се носи со таква функција ццц. Изрод, едноставно нели.... :puke:
    [​IMG]

    Оваа вторава.....не знам дал да се смејам или да плачам. Изглед на спонзоруша, речник и понашање никакво. Се гордее со тоа што прва во Мк отворила Хот-лајн. Какво постигнување еј! Како ли на мене не ми текнало порано на тоа....или пак на мајка ми (пу пу скраја да е), па да бидам горда на својата мајка- НОТ !!!
    [​IMG]

    Јанко- серко, кој се обидува да привлече внимание. Кој уште го интересира неговиот став и појава. Само мрчи. Ако е така и јас можам да оформам емисија во која ќе го искажувам моето незадоволство! Редно е да се тргне од телевизиските екрани и да отстапи место на некој млад и креативен новинар.
    [​IMG]
     
  9. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Уф,како што сум позната јас по вреѓањето ,листава ќе биде долга . :nod:

    Јофе - таков антипатичен педер,мислам дека би му ја сронила фацата кога ќе го видам :^) Мисли дека е смешен,а уствари од што е толку беден,ми се кака,ептен,до тој степен да ја затнам шољана.
    Саманта - за оваа немам сила ни да искоментирам,мисли дека е модерна певаљка,а уствари...не бе,немам сила да пишам.
    Волчица - не знам како станала стриптизета,ама нема ни С од тоа.И да кажам само,дека постојат ДИЕТИ,и фитнес клубови.На крај краева,и кејот постои.
    Електра - ауууууууууу... ;( :puke: :x
    Жаре Бербер - туф бе,просто човек не може да одолее на неговиот сељачки хумор,на србизмот кој го пропагира.Би му кажала само во недела навечер по могучност да дели жилети,за сечење вени,да бидеме спремни за у понеделник мислам. :wasntme:
    Зоран Марсовецот - на типов може да му се цртаат графити на челото,ама баш баш.Мисли дека е паметен и културен и провокативен,ама шири јебачки добар сељанизам.
    Иванна - толку е дигната,абе ракета не и е рамна еј.
    Весна Бејбе - уаааауу бејби,немам доволно голем речник да те опишам во целост.

    Долга е листата,ама ќе ми отиде тастатурата ако запнам. :D
     
    На IwyDior, sadangel и starbucks им се допаѓа ова.
  10. maja8

    maja8 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    2.847
    Допаѓања:
    2.158
    Маријан Стојановски

    Мартин Вучич ( у пакет со татко му)

    Сузана Турунџиева
     
  11. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    мене Мелита ме нервираше порано, сеа фала богу не ја гледам нигде така да не ја пишав на листа... иначе да-антипатична е.. А ЛОТ
     
  12. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    Заборавив... Васко Ефтов ми е антипатичен, некако ко само он да збори у емисијана, и Билјана Секуловска ваљда се викаше онаа шо има после вести на А1 емисија што речиси цела се пружа на масна мислиш лежи а не седи и очекуаш у секој момент да ги затепа гостине што им дошла до нос.. а масава широка 2 метра :D
     
    На Izaabella му/ѝ се допаѓа ова.
  13. LilMissBossy

    LilMissBossy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2010
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    203
    Латас...Простачина тешка еден тон! |( :tmi:
     
  14. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    Латас-толку прост човек немам видено, се разбира со Ивона која е страшно антипатична и како робот некој на вестине, ни малку шарм да се немало, а секој ден е на телевизија.
    Александра Накова, додуше таа кутрата не дека е јавна фаца, ама ја имаше на Плејбој нели.Уште малку кожата ќе ја соблече, дека не преостанува друго.
    Каролина исто ми е доста антипатична, без никаква харизма, јес да последниве песни си ги слушам.
    Влатко Илиевски и Тони Зен.Вториов е убав, не викам не, ама од толку што е дигнат не ми е мерак ни да го гледам.А првиот не ми е ни убав и не знам што толку се трескаат по него, ама сепак вкусови се тоа.
    Цаци Паковски и онаа Фани на Маленко-треба ли да објаснувам :^)
    Елена Ристевска,Миа од Бекстејџ и уште многу други, ама не ми текнуваат сега :D
     
  15. Noemi

    Noemi Популарен член

    Се зачлени на:
    7 април 2010
    Пораки:
    1.719
    Допаѓања:
    7.082
    Речиси сите кои веќе сте ги набројале, со посебен акцент на ИваННа Хаџиевска, знаеме што, како, зошто. |(
     
  16. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Леле, ги додавам и Хелена Роза (јасно е се) :puke: и онаа пророчицана Сабина! :puke:
     
  17. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Сузана и оној што ја води емисијата заедно со нејзе Жаки или како се викаше ;) и Део :rofl: :rofl: :rofl:
     
  18. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Скоро сите набројани погоре се такви ползачи по нерви и опасно го наткреваат дигестивниот систем-ама гес ват?!
    70% барем од народот ги сака-бидејќи се пронаоѓаат во нив,еве конкретно тој Берберот џоа што демонстрира некои си пеВачки квалитети прави ептен успешни забави-ова сум го чула,дури девојчиња чув во јавен превоз средношколки како се заљубиле во него :fubar: ,многу бил опасен човеков- :^) ,да,бе ко‘ медуза-98% вода и практично без мозок е,ама квантитативно сме немоќни така да, 8) ,надгласани сме-тоа едно и друго-на сите горенаброени им е поскоцкано се‘ отколку на повеќето од нас-факАт.
    Макар што голем дел од овие Саманти,Сабини појма немам кои се не гледам често ТВ-ама не пропуштам многу сигурна сум.
     
    На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
  19. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    Последниве две години Елена Ристеска ми стана страшно антипатична и лигава, порано ја обожавав, сега ми се :puke:, не е тоа што беше.

    Иванна Хаџиевска исто така.

    А за Ивона од Сител не само што е како робот и нема харизма, ни вестите не ги пресзентира како што треба секогаш е под брк насмеана како да фаќа сеир, ма одвратно.

    Лила Филиповска, посебно кога ќе ја сретнам во град, маршира како цело Скопје да е нејзино.

    Миа и она Мелита мислам се викаше од АБ канал, баш не ми се нешто особено.

    а да! иако не ја среќавам по тв толку многу но сепак Деана, исто и таа како погоре наведените, прчла и занесена до немај каде.
     
    На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
  20. ButterflyWings

    ButterflyWings Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 мај 2011
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    9
    Ах,прво што ми паѓа на памет МЕЛИТА,е значи неможам да ја поднесам,водителка демек,а не ја разбирам што зборува бидејќи е фокусирана на забите да ги сокрие....али сега има нови УШТЕ ПООДВРАТНА Е!!!Едноставно е искомплексирана особа,а заедно со пакет неможам да ја поднесам и таа плавата со неа во емисија,во комбинација кога ги гледам :puke: Исто така многу ми е антипатичен ЖАНКО...глуп си бе брате,напаст!!!ХЕЛЕНА РОЗА,чекај малку ти ма најде да солиш памет,дали таа е да дели памет ?!офоф |( ЛЕЛЕ ДА НЕ ЈА ЗАБОРАВАМ ОЛИВЕРА ЃОРГОСКА ...DAMN!!!!ЗНАЧИ ДЕВОЈКАВА Е ТОЛКУ ЛИГАВА,НЕМА ПОЈМА ОД ПЕЕЊЕ,КОЈ ЈА ФОРСИРА НЕЗНАМ.ИМАШЕ АНКЕТА ДАЛИ ОД ЈАВНИВЕ ФАЦИ ЗНААТ КОГА Е ИЗГРАДЕНО СКОПСКОТО КАЛЕ?ЈА ЦИТИРАМ ОЛИВЕРА ЃОРГОСКА: ПА НЕЗНАМ ЈАС СУМ МНОГУ ЗАФАТЕНА ПОСЕБНО ДЕНОВИВЕ,НЕ ГЛЕДАМ МН ТЕЛЕВИЗИЈА,НЕМАМ ЈАС МНОГУ ВРЕМЕ :^) .......ГЛУПА ГЛУПА ГЛУПА :puke:
    [mod-tekst:2qqujkaa][/mod-tekst:2qqujkaa]