1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

  1. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    ја заборавив светската естрада, на чело со Ријана и она не она што беше, убаво си почна со тие убави песни си беше прибрано и скромно дете, што и бидна? некако ми здиве, а во ист кош Лејди Гага, Киша, Бритни, Џастин Тимберлејк и Биберот аххх :puke: .

    Бијонси како личност не ме иритира, но во последните неколку песни како да сака себеси да се надмине и не можам ама никако да ја слушам ептен вика, дури мислам од кожава ќе се одвојам. :D

    и секако цела турбо фолк естрада, ама комплет, на чело со Цеца Меца!
     
  2. MoDeRnA

    MoDeRnA Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 март 2011
    Пораки:
    210
    Допаѓања:
    50
    кај нас ги има еден куп антипатични незнам дали има некој асален, онаа Софија Манева ми е одвратна неможам да ја смислам си мисли којзнае каква пејачица е демек исто и онаа Тања од сител шо е секој ден со различна боја на коса ми е :puke: а од машките оној слаткар ми е тотален неписмен сељак, наркоманште невидено и иван јованов ми е посебно дебилен :@
     
  3. The.Rainbow

    The.Rainbow Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    98
    Допаѓања:
    32
    Нај ама најантипатичен ми е оној Гоце Арноудов.Човекот го викнале во емисија,као демек ај одамна е на наша естрада, а он ни два збора нема у речникот свој.Многу ги има такви по телевизиивте.Најчесто некоји ново излезени пејачки.Мене искрено секад тоа ми боде очи пошто ако си јавна фаца сепак треба да бидеш и добро научен да се однесуваш на ТВ.

    Потоа,за Латас нема да коментирам.Само ќе кажам: Зашто си ме мајко родила,за кафана моја судбина.

    Исто антипатични ми се Снеже Велков (боежем немала влакна на јазикот девојката ),Мелита.А и Жаре Бербер.

    Од странксиве накако многу ме нервира оденсувањето на Ријана во последно време.Многу некако глупава ми делува.
     
  4. babygirl

    babygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    131
    Допаѓања:
    65
    уфффф да почнам :)
    1.Латас -вестите ги претвара во монолог а не во известување
    2.Тања бумбар- :puke:
    3.Иван Јованов -бате плака , братко биди пејач
    4.Иваннннннннна-вештачки се смее и ми делува арогантно до немај каде
    5.Зоки(чка) Фаци-а се извинувам тоа е неговиот лик или негова карикатура :swear:
     
    На IwyDior му/ѝ се допаѓа ова.
  5. babyblond

    babyblond Популарен член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2011
    Пораки:
    1.168
    Допаѓања:
    1.546
    Пол:
    Женски
    Латас , Мелита, сите тетки од МТВ1 , Сузана Гавазова, жаре бербер ивона од сител, симона од ексклузив, елена ристевска, ноне, влатко илиевски, слаткар, и секако биба од а1.
     
  6. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    е ги има доста прв латас па жаре бербер јован јованов томик од мтв софја каракаева зоки фаци и сте турбо фолк блееееачии
     
  7. so4nti2u

    so4nti2u Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јуни 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    16
    Леле од кај да почнам!? полесно ќе ми биде да ги набројам тие што ми се симпатични....
    Јавните фаци кај нас се ужас!!!! се некако ми се форсираат некои личности што не вредат ни малку а толку се умислени дека се нешто посебно :puke:
    Еве со многу напор, зошто не можам да се одлучам кој ми е поантипатичен ке набројам неколку:
    1.брат му на ЈЈ :puke: што фаца е тој и што има направено за македонската сцена(освен шо е брат на ЈЈ и се има изглупирано на два фестивала)?
    2.Елвир Мекич и ЈЈ не можам да ги смислам
    3.Иванннннната мислам дека нема потреба да обајснувам
    4.зоки-фаци,мелита,другарка и(или не и е веке?), турунџиева со се тој заедно што водат, жаре бербер, латац,ивона,дани,пилева,софија,ева нединковска,деана николовска,врчак(леле ке го заборавев),верица пандиловска :puke:
    и мнооооооооооооооооооооогу други

    И еве да не излезе дека нешто се занесувам и сите ми се антипатични ке набројам фаци кои сакам да ги гледам на телевизија :) Жаре(дечкото ми е супер), ненад ми е харизматичен, ламбе си го сакам, сашко коцев,каролина и уште неколку :)
     
  8. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    браво за темава :clap:
    сега имаме простор да се испукаме :lol:
    искрено долга и широка би била мојава листа ама ќе се потрудам да скратам :lol:
    сепак незнам,сеуште се двоумам кој да го заземе првото место на мојата листа
    конечно се одлучив :lol:
    1.Латас-сељачиште невидено,лижи гз,партиска тоалетна хартија ааааааа како само ме нервира неговата појава,би го палела јавно на плоштад :devil:
    2.Јанко(јади гомна)-човечево демек од се да се разбира,само строго е тој во право,па дури и си придава важност себе си,ги моли гледачите да му се јават у емисија а подоцна дрско ги исклучува кога не му е во полза муабетот
    3.Весна Бејби-аааааа колку само ми е антипатична!!!Сељандура тешка-опинок што се покондурчил :D
    4.ЈЈ и брат му (+ компанија)-плагијатори првокласни.Незнам само што навистина сработиле па да се пувакаат на нашава си бедна естрада.
    5.Оној Жанко и Ранко од кај Турунџиева од емисијана-кај цела емисија и е дебилна само уште тие и фалеа.Стварно појма немам кој ги гледа :D
    6.Цела екипа на бекстејџ(прва на листата од нив е Миа)баш ми се одвратни.Копи/пасте се на ексклузив
    7.Дружината(Зоки-фаци гоблин,Мелита стара кока-добра јуха,Софче-најспонзоруша)
    8.Боки 13 (газе)-срам ми е од него,брука за сите нас,па уште и се посра у гаќи на она фармана ццц :puke:
    9.Жаре берберинон-таква сељачка-простачка-дебилна фаца оддамна неам сретнато на ТВ екраните,локници несредени,на прво место му е стандард да биде запотен,на чело,под мишка(за него рол-он,дезодоранс,стик се забранети производи)
    10.Подмладокот на естрадава од типот на (Елена Ристевска-еб*чица прва класа а за јавноста невино девојче БЉАК,Дејана како и да и беше презимето-богато,разгалено ку*виче,Софија Манева-немам некој посебен муабет за неа ама баш ми е одвратна)

    Доволно ќе да беа :rofl: Баш си се испукав на раат
     
    На Natali.3, IwyDior, interesna и 6 други им се допаѓа ова.
  9. Em4e711

    Em4e711 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 август 2010
    Пораки:
    612
    Допаѓања:
    368
    Како се вика водителкана што го води квизон "Најслаба алка" или "Исфрли ја најслабата алка" (нзз точно како се викаше) ??
    Таа не можем органски да ја смислам..
     
  10. happynessss

    happynessss Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 април 2011
    Пораки:
    111
    Допаѓања:
    18
    Ги има и тоа многу, ама засега за прво место се борат Драган Вучиќ и Латас :puke:
     
  11. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    хахахаха да ја заборавив Живкица Ѓурчиновска :puke:
     
  12. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    Мене ретко кој не ми е одвратен и антипатичен, посебно "ѕвездите" кај нас. |(

    Иванна. Се' е веќе кажано. Тате, тате оди плати да станам водителка и позната. Губи се ма. Лигуш, ем неписмен. Double win.

    Дани. Толку ми е одвратна и антипатична, па како страшно ми се фура, рокерка... |(

    Хелена Коза. После тоа денсањето во Пази се од мене, требаше да е секси демек... Врв - кога отиде на Јас имам талент со нејзината ултра-забавна стриптиз точка... NOT!

    Ноне.
    Ова мало пикавче кое игра одбојка на тениско игралиште сакам да го здробам!
    Многу ми е антипатична, одвратна, би ја прецвикала на два дела, онака мераклиски.

    Оваа група не ја делам, не би било фер...
    Водачот Џеј Џеј, Мекич-о, Гаџа, мрсниот ем грбав Врчак, Денис Екс...

    Белов. Ова момче ми е мекотелец.

    Има уште многу.... кога ќе размислам, прашањето е КОЈ не ми е антипатичен? :^)
     
    На wolf4e, la-chicka и Offspring им се допаѓа ова.
  13. anima

    anima Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    275
    ...And the Award Goes To Lataaas :clap:
    Немам којзнае колкав список на антипатични јавни личности, но Латас едноставно неможам да го смислам. :puke:
    И Зоран Василевски ми е антипатичен,самобендисан тип кој како да сака на сила да ја убеди публиката дека е НАЈУБАВ,НАЈЗГОДЕН И НАЈУСПЕШЕН!.Ич несакам таков народ.Титулата ја дели со Тамара,лигава ми е и арогантна.
     
  14. Shopaholic

    Shopaholic Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2011
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    43
    Зоки-Фаци, Дамјан-Тротоар Њус, Латас :puke:
     
  15. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.761
    Оффф еден куп новоникнати самопрогласени ѕвезди. Нема некој што не ми е антипатичен. Зоки Фаци, Иванна, Џеј Џеј компанија на чело со брат му, Лила, Мелита, Бејби, Боки 13.....ах продолжам ќе нема спиење оваа ноќ за мене. На чело на младината - Денис Екс и Берберот

    Ама врв ми е Драган Вучиќ. Сељак со тапија, за вечни векови. Амин
    Второто место за мис антипатична личност го доделувам на Васко Ефтов
     
    На babyblond и Offspring им се допаѓа ова.
  16. Lizza

    Lizza Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 ноември 2010
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    17
    Имам повеќе антипатични јавни личности, но на листата дефинитивно на прво место е АНТОНИО ДИМИТРИЕВСКИ, значи не можам да го сварам човекот !!!
     
  17. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Aj да ви е некој антипатичен сфаќам, ама такви постови полни со гнев и описи за масакрирање и омраза кон одредени луѓе не очекував да читам :x
     
  18. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.761
    Хипербола ти е тоа :D тешко дека некој би трошел енергија стварно да го тепа Јофе (на пример)
     
  19. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Абе јас сфаќам дека никој тоа нема да го прави реално, ама не ми се верува некој да носи толкава омраза во себе кон некој што реално не го ни познава, па да му дава толку страшни епитети за изглед или со толкав ќеиф да опишува како би го тепал, пак ќе кажам :x
     
    На Phyramide и k.i.m им се допаѓа ова.
  20. PaLaVa

    PaLaVa Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јануари 2011
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    3.704
    Пол:
    Женски
    За тепање и такви ствари, НЕ! ама има доста личности по телевизииве наши што радо не би сакала да ги гледам или едноставно кажано - не е секој роден за екран!

    Пример ја памтам онаа Маја Синадиноска ли се викаше? се сеќавам водеше една емисија за сексуално васпитање (Либидо!?) на времето. Не дека нешто ми згрешила, ама стварно не можам да сварам такви особи што ми глумат интелект кај што не треба. |(

    Исто ми е антипатичен и оној водителон од Зевзекманија. Не го памтам како се викаше...

    И секако СИТЕ политичари. Од толку глупи и ниски препуцавања по телевизии, ми станаа одвратни сите до еден!

    А од светскиве фаци би го спомнала Перез Хилтон. Типот е нешто по-софистицирана верзија на нашиов танвестит 13-ка.

    Останатите веќе сте ги наброиле... уствари во државава ретко кој ни е симпатичен! мене пример ми се симпатични луѓе од типот на Сашко Коцев, Марко (дај побрзај) Тошо, Миле, Цаци (К-15) ... што знаат да ме насмеат од срце. :D