Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

 1. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.652
  Допаѓања:
  8.524
  Пол:
  Женски
  Даниел Кајмаковски , Дарко Спејко
   
 2. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  3.437
  Допаѓања:
  4.151
  Елена од Живот со стил гледам повеќето ја наведувате тука. Сега скоро чиав интервју сакала традиционален маж. Гледав исто интервју со Билјана Дебарлиева и ја прашува што мисли за разголени водителки, а таа беше разголена, со кратко фустанче и чизми. Исто на Татјната Стојановска и вели „Зад себе имаш еден пропаднат брак“.... и после ја прашува дали верува во љубов. Добро ги менаџира работите, се средува, ама сепак лош глас, неначитана личност според мене, неинформирана доволно. И премногу ексцентрично се облекува за да привлече внимание.
   
  На Dadusicka, Cinderfakinrella, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Mamli

  Mamli Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2017
  Пораки:
  1.501
  Допаѓања:
  4.212
  Пол:
  Машки
  Па и немам нешто многу. Латас ми е многу антипатичен.
   
  На Cinderfakinrella, joy1 и makedonkamak им се допаѓа ова.
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  809
  Допаѓања:
  1.419
  Сара Мејс нешто многу чудно почнува да ми се однесува кога гостува по емисии... Баш ја глеав на yt пред некој ден, се изненадив, многу ми идеше на нерви.
   
  На Shalitra, Tanjamm и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.328
  Допаѓања:
  87.577
  Пол:
  Женски
  Спенџарска, Мејс, Лила и Мелитка од женскиве.
  Од машките Боки 13ка.
   
  На Feminka22, Nalutena1, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.625
  Допаѓања:
  13.941
  Пол:
  Женски
  Во последно време и Оливера Трајковска, со тој глас на досадна тетка зад шалтер.
  Другите отприлика ги иам напишано :D Ќе се вратам да надополнам кога ќе има потреба. :D
   
  На Waka-waka, Tanjamm и Someonespecial им се допаѓа ова.
 7. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.625
  Допаѓања:
  13.941
  Пол:
  Женски
  Како само сум ја заборавила Даниела Рангелова, со ролетните на чело и тупавиот поглед под нив...
   
  На Cinderfakinrella, Justicija, Waka-waka и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Црна Ружа

  Црна Ружа Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  3.480
  Пол:
  Машки
  Професор Стефов-Влахов-Мицов (познат и како сопственик на импозантен нокт)
   
  На Shalitra, Justicija, Waka-waka и 2 други им се допаѓа ова.
 9. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  СнежА Велков и нејзиниот ''прекрасен'" глас.
  Не ја можам
   
  На Shalitra, BoaVista, Sarahhhhm и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.902
  Допаѓања:
  158.776
  Пол:
  Женски
  Како сум можела да заборавам две толкави „легенди“ – братот-куклар Драган Таневски, и олицетворението на шовинизмот Љупче Златев...
  Додуша, за вториот мислам дека антипатичен е преблаг епитет...
   
  На lovestoneddd, BoaVista, theowndemon и 6 други им се допаѓа ова.
 11. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.778
  Допаѓања:
  30.390
  Пол:
  Женски
  Кланот Кардашијан Џенер - буквално немаат никаков талент, познати се по нивното богатство и многу тинејџерки и девојки се огледуваат на нив, тие им се идоли а премногу негативно влијаат на нив поставувајќи нереални стандарди за потоа да си развијат комплекси обичните девојки бидејќи немаат пари да си направат „совршен изглед“.
   
  На Cinderfakinrella, Kimberly11, Aquamarine93 и 3 други им се допаѓа ова.
 12. YoungandBeautiful

  YoungandBeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2014
  Пораки:
  1.177
  Допаѓања:
  7.606
  Пол:
  Женски
  Бојан Јовановски :doh:
   
  На elimkd, Rama и crimson им се допаѓа ова.
 13. Црна Ружа

  Црна Ружа Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  3.480
  Пол:
  Машки
  Ауу, пред извесно време ми беше предочено постоењето на тој Златев, она кога човек си мисли дека е свесен за нивото на дното околу квалитетот на јавните личности во РМ и одненадеж е демантиран со некакво битие резултат на генерациски интензивен инцест и веројатно растење околу Дрисла...:worried:
  Драган KUKLE Таневски делува уште и генијално во споредба со овој дегенерикот :x
   
  На Cinderfakinrella, Someonespecial, Justicija и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Red Flower

  Red Flower Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно Драган Вучиќ
   
 15. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
  Јелена Спенџарска значи ...:puke:
   
  На elimkd, YoungandBeautiful и Rama им се допаѓа ова.
 16. Red Flower

  Red Flower Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Женски
  И Адријана Алачки мммммм.....
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 17. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  440
  Допаѓања:
  7.672
  Димитар и Сара Мејс
   
  На didisi, makedonkamak и Rama им се допаѓа ова.
 18. flowergirl567

  flowergirl567 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2017
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Мене Драган Вучиќ многу ми оди на живци.
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Matotheja

  Matotheja Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  919
  Допаѓања:
  8.029
  Пол:
  Женски
  Кај мене на тронот е Емили Ратајковски.
   
  На Aquamarine93 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.024
  Допаѓања:
  5.191
  Пол:
  Женски
  Сестрите Хадид
   
  На Aquamarine93 му/ѝ се допаѓа ова.