Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

 1. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.497
  Допаѓања:
  2.964
  Пол:
  Женски
  Тамара Тодевска
   
  На Tri_Bubacki, BabyStyle, didisi и 4 други им се допаѓа ова.
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.624
  Допаѓања:
  22.685
  Пол:
  Женски
  Многу има такви антипатични,а и идиоти.
  Од кај нас: Лозано,Иванна,Кили,Џамбазов,Ања Ветерова,оние глупачкине Антонија и Мартија што мислат дека пеат,ама само врескаат и однесувањето им е одвратно,Мелита,Дунавка,Владо Јаневски, сестрите Тијана и Тамара, и некои други.
  Од странските:Џастин Бибер,Мајли,Лејди Гага,Бијонсе,Бен Афлек,Тејлор Свифт.......
   
  На bunnie, CurlyBlossomGirl и La.loca им се допаѓа ова.
 3. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  5.285
  Пол:
  Женски
  Тијана и Тамара обавезно не сум само јас како што гледам
  Оној мажот на Мејсот и она
  Владо Јаневски
  Боки 13
   
  На Роберт 7, La.loca, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  7.401
  Пол:
  Женски
  Мислам дека Тамара треба да добие награда, хаха...
   
  На BabyStyle, Tanjamm, La.loca и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  8.284
  Пол:
  Женски
  Drake и Emily Ratajkowski :envy:
   
 6. jealouslut23

  jealouslut23 Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2018
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Според мене темава треба во канта да иде:worried: дај бар не ширете хејт коментари по форуми
   
  На Sofija099 и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 7. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  2.995
  Koj e simpaticen polesno e hahaha
   
 8. SeaMermaid

  SeaMermaid Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2015
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  11.738
  Пол:
  Женски
  Ким Кардашијан...на врвот |(
  Значи поантипатична личност,немам видено.Па ми се гади и од нејзиниот стил на живот,и од кланот нејзин.Баш „убав“ пример даваат.На 20 години деца раѓаат,скандали,филмови...Па и стилот на облекување :puke: Без вкус,вулгарно,промискуитетно.Како станаа познати? Со секс снимка...Не работат ништо,пливаат во пари,вулгарни,агресивни,понижуваат се.Буквално ти го затапуваат мозокот.
  Јелена Карлеуша,број 2.Стил нула,понашање во - е заминато.Ким Кардашијан од Балканот.
  Спонзорушиве-старлети...ужас :puke: И уште многу други,ама ај да не ги набројувам сите сега.
  Накратко кажано,денес е време кога со секоја глупост се станува популарен во шоу-биснисот.
   
  На Sofija099, didisi, Selest и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.543
  Допаѓања:
  23.757
  Пол:
  Женски
  Новак Џокович, ептен арогантен, едноставно вреска балканштина од неговата појава. Пцуе публика на терен, крши рекети, се нервира демек... Многу неспортски.
   
  На Matotheja, nena2010, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 10. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
  Лила Филиповска |(
   
  На Kitty23, Selest, Роберт 7 и 3 други им се допаѓа ова.
 11. sofija014

  sofija014 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  3.403
  Карлеуша, Лозано, Раста, Спенџарска, Дуа Липа, од Кардашијанс сите, Селена Гомез...Толку ми текнуваат
   
  На Selest и La.loca им се допаѓа ова.
 12. honest girl

  honest girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  438
  Допаѓања:
  1.593
  Пол:
  Женски
  Поантипатично створење од Мирко Попов никад нема да се роди значи органски не можам да го сварим.
  И Надал исто со тоа драпањето гнасно на терен, некој дужен е него да го чека пола саат со глупите OCD ритуали :headbang:
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 13. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  3.758
  Допаѓања:
  25.880
  Пол:
  Женски
  Потпис. Одвратен ми е.
   
 14. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.876
  Допаѓања:
  11.476
  Пол:
  Женски
  Тамара Тодевска :puke:
  Баба Лила уфилманата тинеџерка на 50 години
  Тијана мислам транвестит
  Мелита мислам болест е во прашање
  Латас сељакот
  Ивона шваљерка му
  Сармата
  Цаци жената му што му ја плеска Латас
  Спасе Ролаа дегинитивно г
  Ја заслужува титулата најголем шупак
  Иванна лигава како секогаш
  И Љубојна целиот пакет дорекно за во канта
   
  На Shalitra, Oscar Lady, Feminka22 и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.791
  Допаѓања:
  9.279
  Пол:
  Машки
  Лила Филиповска..

  ..и цела листа од Јустиција.

  ...повеќе има не им знам имиња...
   
  На didisi, Justicija, makedonkamak и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.970
  Пол:
  Женски
  Гласот не можам да и го слушам:@
  18031-daniela-rangelova.jpg
   
  На CurlyBlossomGirl, Someonespecial, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Kitty23

  Kitty23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  Лила Филиповска(facepalm)
   
 18. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.497
  Допаѓања:
  2.964
  Пол:
  Женски
  Да се додадам Мартија многу уфилмана девојка 16 години е девојчето се мисле Кајли Џенер, шминка еден тон
   
  На Oscar Lady и bunnie им се допаѓа ова.
 19. Tri_Bubacki

  Tri_Bubacki Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Тамара Тодевска дефинитивно!
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 20. The Black Rose

  The Black Rose Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2018
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Taylor Swift (wtf)
  Антипатична - на топ листата