Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

 1. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  2.995
  Anja veterova od nasive
   
  На larrachi и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 2. NadyWonderWoman

  NadyWonderWoman Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Од нашиве:Тамара Тодевска,Даниел Кајмаковски,Кирил Поп Христов
  Од странските:сите Кардашијан к***и, смрдливите Дуа Липа,Бебе Рекса,Рита Ора,Бела Торн,Џастин Бибер,Кристијано Роналдо,Кристијан Бејл,Џенифер Анистон.....
  Српските:сите турбофолкерски гнаси Владо Георгиев итн да не ги набројувам не вредат.....
   
 3. M-14

  M-14 Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2018
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  153
  Пол:
  Машки
  Весна Петрушевска, Сергеј Варошлија, Александар Тарабунов, Калиопи, Тамара Тодевска, Адријан Гаџа...

  Од странските Дуа Липа, Бебе Реџа, Рита Ора, Бритни Спирс, Лејди Гага, Џастин Бибер, Конор МекГрегор.
   
 4. Harper

  Harper Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2018
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  5.669
  Пол:
  Женски
  Јелена Спенџарска и Бојан Јовановски.
   
 5. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  1.775
  Пол:
  Женски
  Од нашите сите до еден! Се е во филм влезено алооо Македонија сте, а не Холивуд, а и не се јавни личности абер од ништо немаат! И за машките и за женските ,,јавни" фаци.
   
  На Shalitra му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.608
  Допаѓања:
  20.418
  Пол:
  Женски
  Боки 13, Тамара Тодевска, Јелена Спенџарска, Огнен-водителот од 24 вести, Калиопи и оние фолкерките, Гавазова, Елена Велеска и останатите од тој калибар.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.