1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

  1. faye

    faye Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2011
    Пораки:
    220
    Допаѓања:
    648
    Оу ноу :@ зошто ли почнав да ја читам темава, ме потсетивте какви ликови постојат на светот :devil:

    Кој ми е антипатичен? - Сите наведени од првата до последната страна + голем процент од јавните личности на балканот и пошироко во странство поради кои избегнувам да гледам ТВ...

    Не им мислам ништо лошо на луѓево, само не ги сакам во моја близина, ни на ТВ да ги гледам, не сакам да знам дека постојат и воопшто да се замарам за нивното постоење

    Да не биде без ич ќе додадам неколку лика кои мислам дека не ги сретнав на претходните страни
    КеЊо Вест
    Нели Фуртадо
    Цеца, Брена, и сите останати турбофолк сељаци во Србија и балканот...
    Џенифер Лав нешто

    Од нашиве незнам дали некој ги пишал
    Ева
    Мирко Попов (до пред некое време го сакав, сега се чудам зошто)
    Љ. Фрчкоски
    Г. Јанкуловска

    :yawn:
     
  2. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Oд светскиве многу ме иритира Beyonce ми се чини како многу крената,како само она знае да пее,ама си ја слушам пак :wasntme: Kesha боже како партал ми е девојкава,сите песни слични и се некако, :puke: Demi Lovato,Vanessa Hudgens-поради X причини ми се антипатични,врска немам зашо :?: Cкарлет Jохансон-леле бе само со една иста фаца на секој филм ми е,Taylor онаа плавана и таа,абе сите дечина како мајли,селена,бибер ме нервираат.....а од македонскава естрада прва ми е Eлена Bелевска-како се уништи само со силикони целата,Hоне-ме нервира тие засега,не ми текнува други
     
  3. MonnaSi

    MonnaSi Популарен член

    Се зачлени на:
    23 април 2011
    Пораки:
    469
    Допаѓања:
    536
    Додека сме тука

    Влегуваат во кафана Тони михајловски , Игор Џамбазов и Драган Вучич. И таман да влезат искача еден и им вика : не влагајте внатре има едно пајачиште сите ќе не изеде.
    И Тони вика абе ја ќе го насмеам и ќе влеземе . Излегува напнат и викa : ееее пајачиште све му е*ам ....
    Влегува Игор и излегува напнат : Е пајачиште све му е*ам . И на крај влегува Драган и после некое време излегува пајакот нервозен ....: ееее сељачиште..... :rofl:
     
    На shushu, FortuneTeller.xD, QueenN и 2 други им се допаѓа ова.
  4. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Taмара Тодевска од странските Гага :puke: :puke:
     
  5. nena2010

    nena2010 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 декември 2010
    Пораки:
    15.313
    Допаѓања:
    101.497
    Пол:
    Женски
    Потпишувам. Леле ама ми е одвратна Хилари Свонк!!! Ко коњ е во тоа устата мислиш сено ќе почне за џвака. Кај и го дадоа П.С Те скам ми ја уништи книгата :envy: :swear: :fubar:
    [​IMG]
     
  6. Srekicka

    Srekicka Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    1.863
    Допаѓања:
    2.846
    Личност од кој го гласам телевизорот е Анета Наковска. Кај е никаква мрсна, запотена, пластична уште па неколку пати сум ја слушнала да збори ,,ние убавите жени имаме навистина голем проблем, мажите се плашат да ни пријдат...,, :?: :headbang: :rofl:
    Многу сум среќна што извесен период нешто ги нема по телевизииве Сања Николиќ и Лила Филиповска.
    Тука негде е и Натали и има уште една к**вичка во нивно друштво Волчица. :puke:
    Аааа да, за малце ќе ја заборавев најдобрата пејачка на нашата естрада Маја Курвичевиќ. :D
     
    На slobodka му/ѝ се допаѓа ова.
  7. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    Дарко Димитров и Иво Јанк....(незнам како се презива), Весна (БЕЈБИ) Петрушевска од коај почна да ја води онаа „емисијана“ ко на Јофе ( :@ )...

    Заборавив од странскиве Џенифер Анистон... незнам зошто ама многу ми е антипатична и немам гледано ниеден филм со неа... колку и да е добар, џабе
     
  8. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    Иво Јанковски :puke: :puke:
     
  9. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    [​IMG]

    Се смета девојчево? ^_^

    Не? :^)

    Епа ајде да не се брукам, Грујо печен си да те соопштам како најантисимпластична фаца евр. :clap: :party:

    |(
    И од тастатурава зеленила ми потекоа додека името ти го пишував.

    Гомнар.
    :wasntme:
     
    На shushu, machorka, interesna и 8 други им се допаѓа ова.
  10. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    True, true... Башка, и оние што го придружуваат на сликава :!:
     
  11. BlackCat

    BlackCat Популарен член

    Се зачлени на:
    16 август 2010
    Пораки:
    521
    Допаѓања:
    202
    ИваННа, Јофе, Волчица, берберот, бејби , боки 13, како и политичарите, мислам дека нема потреба од објаснување
     
  12. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски
    Се согласувам со тебе некако е непотребно губење енергија на такви работи. Само игнорее и се ќе биде во ред. Трошете ја енергијата на поубави работи а не на јавни фаци кои немаат удел во вашиот живот освен што ви го одземаат времето за да ги набљудувате повеќе..
     
    На Phyramide, faye и sesilija им се допаѓа ова.
  13. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    1. Сузана Турунџиева
    2. Драган Вучиќ
    3. Оној лигавеш од Фаци и Бејби со тие усни како тазе да го попушила
    4. Јофе е јаден, гревче...
    5. Тамара, Ева ма ги има многу на кои и името не им го знам
    Немаат харизма и точка.
     
  14. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Се сетив на Билбилов.
    Полжав. Секоја минута ќе се излигави и ќе истече. :puke:
    Секоја можна песна му е спора, лигава, кенкава....
     
  15. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    Зар ја заборавивте Весна Бејби Петрушевска?Самата појава иритира,ми се гади кога ја гледам.
    Исто и Калиопи-ма каква поп дива бе-јас сум подобра од неа :D Ми наликува на Мортиша Адамс.
    Следен на листата во црната книга ја ставам Каролина-премногу ја форсираат а нема глас за пеење.
    Исто и Мартин и татко му - нека се губат од естардата..

    Од светските познати ке ја кажам Риана,уште од кога се појави на сцената ми стана одвратна,неподнослива.
    Џоли-колку и некој да и е најголем идол јас не можам органски да ја поднесам

    Сега за сега овие ми дојдоа на памет.
     
  16. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Ве читам и долг список имате кој го красат доста епитети. :D :D :D

    Јас да си кажам- не ја поднесувам Елена Ристеска, не и оспорувам дека има глас и стас, ама тоа однесувањето нејзино, зборувањето, смеењето па и уште и интервјуа кога дава ,,паметните зборови што ги кажува,, катастрофа. На второ место ИваННа од ексклузив, одвратна одвратна, препотентна в крај. Боки 13, нема потреба да се коментира, крајно е вулгарен и едно сељачко понашање шта да ти причам, среќа што го посвоија србине.
    Па толку се изгледа. :)
     
  17. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Има многу што ми се антипатични и избегнувам да ги гледам искрено, поголемиот дел сте ги спомнале да не се повторувам. Новокомпонираниве искрено не ги ни знам.
    Ќе ги додадам Лива Филиповска, Драгана Чуприна, едно мивкиче Орхидеја ми се чини со едно спотче со Маленко што и е :x сите од тв магазиниве (освен Жаре од еден на еден) ко Ексклузив и Бекстејџ, ништо од тоа не гледам ме иритираат самите водители без никаква харизма и речник. Сузана Турунџиева не можам да ја гледам, Жаре Бербер и сите од таков калибар да не се повторувам.
    Од странскиве не ги можам тие нови Бибери, Бруно Марсови и бла бла, многу ми се лигави и тинејџерски, Хана Монтана, Кејша, новиве што ги пуштаат по ем ти ви и ви ејџ уан лигави ми се, а и песничките им се ко за тинејџери и несакам да ги гледам и слушам. А и Кристина Агилера ми е антипатична мн ми стана тиња.
     
  18. starbucks

    starbucks Популарен член

    Се зачлени на:
    12 април 2011
    Пораки:
    3.064
    Допаѓања:
    6.663
    Боки 13 и Јофе- стварно незнам што бараат на тв овие двајца. :puke:

    А од странските Мајли и онаа Тејлор. :punch:
     
  19. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    па ете ја не би ги тепала само сметам дека се толку антипатични тие што ги набројав (а не ми се само на мене) што треба да им се даде забрана да се појавуаат на тв. и сметам дека таа работа не е за секого.
     
  20. The-Queen

    The-Queen Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    2.139
    Допаѓања:
    2.424
    Весна Петрушевска, Драган Вучиќ, Латас, оној од фаци, и тоа е тоа :)