1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антипатични јавни личности

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Monna.Monna, 5 мај 2011.

 1. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  Аман бе, сите сте ги ,,наредиле,, во антипатични мак. фаци :o Добив впечаток дека на многумина од вас повеќе од пола македонска јавност ви оди на нерви :^) !
  Како и да,во мојата листа на антипатични ги бројам: Драган Вучиќ, Сузана Турунџиева и тој што глуми кловн во нејзината емисија (Жаре се викаше мислам)! Ако ми текне на уште некој антипатичен ќе ја надополнам листата!
   
 2. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.199
  Допаѓања:
  8.431
  Влатко Ѓорчев :puke: :puke: :puke:
  Клеопатра
  Милан Станкович
  И многу други ај ќе се надополнувам од време на време :rofl:
   
 3. sara32

  sara32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  SUZANA SPASOVSKA :lol:
  [mod-kirilica:1w8y4ith][/mod-kirilica:1w8y4ith]
   
 4. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.764
  Овој е тој емо пе*ерот со плавата коса што му е мрсна секогаш и залепена на цела фаца? И носи тесна облека и се понаша ко највечи шмекер у маало. Иде и си мисли дека сите по него паѓаат во несвест од неговата убавина и харизма
  ако е тој.... :puke:

  Од нашиве да го спомнам и Андреев со напрчената шмизлинска уста
   
 5. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.634
  Допаѓања:
  5.429
  Пол:
  Женски
  Антипатични- бидејки се трансформираат во лигави суштества,забораваат од кај се и кои се,наместо по асфалт,шеткаат по облаци ;) :)
  -Иваннннна- изместен лик во целост
  -Симона (колешка и)-заборави од кај е,и благодарение на спонзорите од тв,е тоа што го гледаме денес,а до пред да почне со ова,беше без друштво,без облека,ко ку**а се шминкаше и облакаше :x
  -Латас и Ивона-трагедии
  -Зоки фацата :puke:
  Па дури и да се занесуваат,ама да постигнале нешто со труд би ги почитувала,затоа и волкав ми е списокот,но овие горенаведени ми се одвратни :)
   
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.404
  Допаѓања:
  5.357
  ајде да почнам ќе ги набројам само од македонската затоа што често ги следиме и имам аргументи за од странската сега за сега ќе стагнирам
  па почнувам Иванна, Латас, девојката од бумбар (бел-црн), Чуприна, Миа, Жаре-бербер, последно време ме разочара Весна-бејбе :puke: , Калиопи, Ева Нединковска, Миленко Неделковски :puke: Сузана Турунџиева ајде кога ќе ми текне ќе дополнам
   
 7. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  18.072
  Допаѓања:
  104.021
  Пол:
  Женски
  Калиопи , Викторија Лоба , Тамара Тодевска , Деана Николовска :puke:
   
 8. imorena

  imorena Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  432
  Допаѓања:
  3.199
  Пол:
  Женски
  Хелена Роза значи е врв! Ребека исто така... :x
   
 9. PePPa

  PePPa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  хммм...па да почнеме
  тие пејачките софија, орнела, па ленора, силана (или немаше такви :rofl: )
  после марјан стојановски... :?: васил зафирчев.. :?: иванна....ненад... :puke: водителката на Ајде Дома....водителката на сител околу ручек негде што е анита или анета или поим немам како.......латас :devil: ......
  е стварно не ми се мисли веќе
   
 10. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
  од овие ниедна незнам :$ :D којзнае какви таленти пропуштам
   
 11. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Драган Вучиќ- магарето пее ама не рика
  Зоќи фацата- ми личи на квазимодо
  Елена ристевска- лигарче и фали оти само знае да се лигави
  Боки 13 - изрод за македонија

  Е толку ми текнуват сега за сега :D
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  ЖАРЕ СТРЖАЧООТ, БЕРБЕРОТ ИЛИ ШТО И ДА Е НА ПРВО МЕСТО!!

  Потоа Париз Хилтон и онаа разлигавената нејна сестра, другарка што и да е..

  Еве нив ги мразам крвнички................
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.899
  Пол:
  Женски
  Такозвани водители
  -Маја Синадиновска нумеро уно...едно време водеше еротска емисија :puke:
  -Драган Вучиќ и вашите 5 минути ... :headbang:
  -Латас -ноу комент.. кажано е се :x
  -Тања бумбарката заедно со другарка и` Ивона Талевска :@
  -Вики Среброва- води некоја си забавна емисија за климактерични... :yawn:
  -Мелита пет шоу |(
  -Јофе и неговиот рапорт
  -Билјана Секуловска :tmi:
  има и др. во моментов овие се врв...
  Од пеачите
  -Јован Јованов и брат му :puke:
  -Врчак :emo:
  -Елвир Мекиќ-дог фејс
  -лиглето Роберт Билбилов
  -Влатко Илеиевски-пее ко да к*ња, и тоа ко да има запек :lol:
  -Орнела-тато сакам да бидам пејачка, види знам да тртам г*
  итн.итн. многу се...
  Макакењки
  -Сања Николиќ
  -Натали дај му на човекот и сестра и`..


  Се блокирав, за сега толку.
   
  На mila85, FBI и stilas7 им се допаѓа ова.
 14. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.578
  Допаѓања:
  6.343
  Во глобала, се согласувам со скоро сите феминки во врска со антипатичниве јавни личности. Само незнам зашто некои од вас го сместуваат и Врчак тука, мене баш ми е на место дечково. Ако ништо друго, барем е сто пати подобар од Слаткар, Стаклар, Еклер.. или како и да милувате да го викате. И баш има фини песнички. И Роберт Билбилов исто. Знае да направи чат пат по некоја добра песничка, мене дури омилен пејач ми беше пред едно 2 години. :lol: Ај, и јас многу сум знаела тогаш, ама сепак.. Мене баш ми е сладок, иако нема глас за пеење, ама за продуцент го бива. :)
   
 15. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Леле колку ги имаа.... |(
  Мал дел само .....

  Драганчо Вучич ,

  Денис секс екс како и да е |( ми изгледа како Tежок сеЉак |(

  Весна Петрушевска

  Хелена Коза :lol: Зоран фаца -каца ,Софи Каракаева ли беше ? :^) Луј витон ми е средно име .... А сеЉачка сум во слободно време |( не знам како оваа што ми шета по нерви уфф :puke:
  Лоба, Деана Магдалена..... и таквите ситниш пејачки со по 2 спота :tmi:
  Билјана Секулоска леле напор жена бе :^) Мекич ,Маја Вукичевич , Тамара ....
  Ги има и тоа мнооогу ама во овој момент овие ми текнаа ....
   
 16. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.557
  Сум заборавила да ги додадам Денис Х и Жаре берберот :puke:
   
  На mila85 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lilian

  Lilian Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  13
  Од светските "фаци" : Мајли Сајрус, Селена Гомез и Дизни компанија.
  Од нашиве : Драган Вучиќ (највечи сељак што постои), ЈЈ,Елвир,Мелита,ИваННа,Јофе...
   
  На mila85 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Едит: Не Драган Вучиќ туку Гоце Арнаудов - магарето рика ама не пее (обратно :rofl: )
  А и драган ме нервира а и син му уфффф лигавеши :x
   
 19. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424


  Ееее не ми се верува Жаре берберот сум го заборавила
   
 20. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Да се надополнам: Борјан Јовановски,Биљана Секуловска и она нејзиното аха, Александар Момировски од а1 и оној од сител берберот ли како се вика.При самата помисла на овие такозвани новинари ми доаѓа да се избљуам врз овоа тастатурата.