1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антихистаминици за време на бременост

Дискусија во 'Бременост' започната од kig, 29 ноември 2020.

 1. kig

  kig Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2013
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  192
  Ја отворив групава имам проблем со копривњача ...а сум во рана бременост ...дали некои сте се соочиле со ова и дали смее да се пие антихистаминици поточно НИКСАР .за алергија зошто само од тоа ми поминувА ..фалааа