1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анти Хороскоп

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Vitorija, 15 јули 2011.

  1. WhiteButterFly5

    WhiteButterFly5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 август 2011
    Пораки:
    283
    Допаѓања:
    69
    Близнаци - главни оговарачи, трачари, издаици и превртливци со двојни мислења кои се менуваат на секои 10-15 минути. Веројатно и самиот Јуда бил близнак во хороскоп.
    Истакнат Близнак: Џон Кенеди


    -Двојни мислења кои се менуваат на секој 10-15 мин. :$ :$ :$
     
  2. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.803
    Допаѓања:
    25.068
    Пол:
    Женски
    Стрелец - штеточини и коцкари, уживаат да солат памет, а ентузијазмот им е толку голем што за нив и оживување на мртвите е возможно - нормално само ако тие го прават тоа. Не признаваат дека го познаваат чувството на тага. Не стапувајте во брак со Стрелец никако, затоа што и кога е уверен дека ве сака, тоа ќе му помине за месец дена.
    Истакнат Стрелец: Сталин
    :lol: само ова коцкари :^) па не е баш точно |(
     
  3. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    Аууу не само карактеристиките во хороскопот што ми се точни, туку и во анти хороскопот ми погодиле.
    Дефинитивно јас морам да почнам да се бавам со овие работи и да видам што ми претстои во иднина. Се се поклопува мајку му стара...
     
  4. Tedi16

    Tedi16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    93
    Допаѓања:
    54
    Близнаци - главни оговарачи, трачари, издаици и превртливци со двојни мислења кои се менуваат на секои 10-15 минути. Веројатно и самиот Јуда бил близнак во хороскоп.
    Истакнат Близнак: Џон Кенеди

    главни оговарачи, трачари, нема врска другото е погодено :?:
     
  5. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    од сето ова, само злобна не сум и не сакам харем од љубовници, туку тој што ќе ми се засвиѓа и толку, како и тоа дека сме не средени во мозокот, за себе можам да тврдам дека сум причично средена бидејќи точно знам што сакам, се друго е точно и потполно се пронајдов, а најмногу за тешко освоиви тврдини, секоаш целам кон нешто премногу големо и не признавам пораз, ретко.
     
  6. macysh

    macysh Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2010
    Пораки:
    1.090
    Допаѓања:
    767
    Aууу не! Ништо освен болдираново не е точно.Кога сум нервозна не ќе земам да средувам и чистам побогу,има да се дерам и плачам дур да ми олесни :D Не познаваат емоции? Оу ноу,премногу сум воздржана и се контролирам,ама далеку од тоа дека немам чувства.

    Ее значи се што имам прочитано за мојот знак ми е погодено освен овој анти хороскопов :devil: :D
     
  7. MandyLane

    MandyLane Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 август 2011
    Пораки:
    3.588
    Допаѓања:
    23.029
    Пол:
    Женски
    Јарец - вистински робови, веруваат потполно во судбина, зборот “извини“ не постои во нивниот речник. Можете да живеете покрај нив цел живот, да бидете во брак, а никогаш да не дознаете што имаат да ви кажат. Чувствата незнаат да ги искажат со зборови, па наместо “те сакам“ често може да ве дочека со “губи се“. Би си ја продале душата за друштвен статус.


    Ептен погодиле!
     
  8. gothchick

    gothchick Популарен член

    Се зачлени на:
    28 мај 2011
    Пораки:
    1.478
    Допаѓања:
    1.569
    Скорпија - самосожалувачи и деструктивци, неможат да се поднесат самите себе па затоа повлекуваат уште 100 луѓе со себе. Ако утре е крај на светот, тие не би се шокирале, веројатно би го дочекале со садо-мазо оргии. Смртта не им е ништо страшно, се палат на крв и се она кое на обичните смртници им е језиво. Ги следи карактеристика на љубоморно посесивни психопати.
    Истакната Скорпија: Хилари Клинтон

    Па и точно до некаде :lol:
     
  9. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Ништо не е погодено, немат врска.Секако дека е различно и дека не може хороскопот да погоди точно за секого посебно, но да кажам :D , а Клинтонка била шкорпија :o , брееј, ццц... :D :D :emo:
     
  10. anneyy

    anneyy Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2010
    Пораки:
    1.280
    Допаѓања:
    1.421
    Аууу Карла дел Понте... :rofl: Опасна сум.
     
  11. cigarce

    cigarce Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    1.401
    Допаѓања:
    3.931
    Пол:
    Женски
    циграче алијас Владимир Путин :D :rock:
     
  12. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.010
    Пол:
    Женски
    ама ништо не ми е погодено, баш напротив знам да речам извини, отворена сум - не ќутам...
     
  13. t.w.e.e.t.y

    t.w.e.e.t.y Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 август 2011
    Пораки:
    562
    Допаѓања:
    617
    Риби - самосожалувачи, досадни, чекаат да дојде некој да ги утеши. Неможат ни да отидат во ве-це без туѓа помош, и најмала ситница ја гледаат како врвна сензација па им досаѓаат на луѓето наоколу. Во пауза, кога се со добра волја, се занимаваат со туѓите проблеми и повторно паѓаат во депресија - и така во круг.
    Истакната Риба: Осама Бин Ладен

    хаха :rofl:
     
  14. The.Girl.Next.Door

    The.Girl.Next.Door Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2011
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    18
    Стрелец - штеточини и коцкари, уживаат да солат памет, а ентузијазмот им е толку голем што за нив и оживување на мртвите е возможно - нормално само ако тие го прават тоа. Не признаваат дека го познаваат чувството на тага. Не стапувајте во брак со Стрелец никако, затоа што и кога е уверен дека ве сака, тоа ќе му помине за месец дена.
    Истакнат Стрелец: Сталин

    ..Признавам..тоа е тоа! таква сум! И тоа нема да помине за месец дена..туку за помалку! пошо мн брзо ми се здосадуваат работите! ама да кажам на некого дека го сакам не!! никогаш!! :rock:
     
  15. xxAngelxx

    xxAngelxx Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2010
    Пораки:
    1.516
    Допаѓања:
    968
    Пол:
    Женски
    Вага - нарцисоидни шизофреници, огледалото им е најдобар пријател. Потребно им е цела недела да се одлучат дали ќе нарачаат Кока-кола или Пепси, толку се мрзливи - вистинско чудо е како воопшто стануваат од кревет. Знаат да сакаат само ако сте финансиско истакнати. Зборот пријател за нив не постои, колку и да им се отворите нема да добиете ни приближно еднакво за возврат затоа што тие само внимателно слушаат, а не ги отвараат своите карти. Подраги им се 1000 убави лаги, отколку една болна вистина, затоа се најуспешни во лажењето па дури и кога се лажат сами себе.
    Истакната Вага: Владимир Путин

    Лелееее ама ме навредијаа!! За ова одлучноста да, ама сето друго останато не е воопшто точно!! :devil:
     
  16. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    Рак - посесивни лудаци, се навредуваат ако не сте им посакале “добро утро“ со правилна интонација, го менуваат расположението како ќе им падне на памет
    е точно е :rofl: :rofl: :rofl: да да да точно :rofl: :rofl: :lol:
     
  17. tinkerbelll

    tinkerbelll Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    2.096
    Допаѓања:
    5.017
    Пол:
    Женски
    Осама Бин Ладен :bandit:
    Пазете се... :rofl:
     
  18. Donatella

    Donatella Активен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2011
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    14
    Aууу шо АНТИ ОВНИ ќе беше ова :D така значи А :devil: :devil:
     
  19. mamas

    mamas Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    42
    Е значи како ме погодиле.........алал да им е :rofl:
     
  20. Nymeria

    Nymeria Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    3.659
    Еве нешто интересно што најдов на интернет, на што се потсетив прееска кога видов едно мислење од една членка.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]