1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Антонија Шола

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од tammy1991, 7 февруари 2010.

 1. tammy1991

  tammy1991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  ШТО МИСЛИТЕ ЗА АНТОНИЈА ШОЛА? МЕНЕ ПРЕМНОГУ МИ СЕ ДОПАГА А НА ВАС? :D
   
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Извини вака што ќе те разочарам ама морав да се изјаснам за оваа тема! Значи,не сум видела некој човек тооооолку лошо да глуми и да пее.На концертот на Тоше беше катастрофа,изгуби интонација ептен. Кога ќе ја видам ми се темни.Ама ок,вкусот е релативна работа
   
 3. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  112
  Абе шо знам. :roll:
  за пеење не ја бива дефинитивно.
  вака симпатична ми е.
  за глумење ми е исто океј.
  Незнам.. баш неам некое мислење посебно за неа.. Онака. :mrgreen:
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  за пеење шо не ја бива, не ја бива. Сеа можда си има проблем со тремата, ама кај и да е досега би требало да си го има решено тој проблем. А слатка е иначе.
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  Се согласувам дека не ја бива за пеење ама ич.
   
 6. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  Во право сте дека нема некој талент посебно ама ако зборуваме за физичкиот изглед,мене ми е шармантна,ми изгледа природно и слатка е на прв поглед
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Фина девојка,убава,паметна,меѓутоа за пеење некако и не ја бидува.Мислам дека да не беше Тоше,ништо не правеше.
  Повеќето (ако не и сите) ја приметивме во Волим осмјех твој и од тогаш таа стана популарна кај нас.
  До тогаш никој не ни знаеше за неа,а всушност таа ги има напишано и текстовите за повеќето песни на Тоше.Кога дојдовме до текстови,за таа работа е доста талентирана :) .
   
 8. rozita91

  rozita91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  28
  па и не е баш лесно да пееш на концерт на познат пеач и тоа пред огромен број на народ,секој би имал треба,браво и за тоа што успеала да стои таму на сцената јас не би можела да издржам така.....сепак немам нисто против антонија не е несто кој знае што но сепак ми се допаѓаат некоии нејзини песни а мене лично најважен ми е текстот :) :) :) :) :)
   
 9. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.088
  Допаѓања:
  6.797
  Пол:
  Женски
  Па убава е девојката,убаво глуми ама некако нема некој талент за пеење според мене,што знам јас.. хехе :D
   
 10. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  Дефинитивно нема глас за пеење. А ни за глумење не ја бива многу.
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.560
  Пол:
  Женски
  Симпатична ми е, ама не ја бива ни за глумење, ни за пеење.
   
 12. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  302
  мене ми е како типична шмизла,глупача не ја бива ни за пеење ни за глума едноставно балканска лигуша... :D
   
 13. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.370
  Допаѓања:
  5.313
  па мене по изглед ми е ок никогаш не се исфолирала. може нема некој глас но има убави песни. а за тоа да судам дали е добра , дали е шмизла не можам затоа што пред се не ја познавам лично за да можам да дадам мислење не само за неа туку за било кој. али ми е вака за гледање ок :lol:
   
 14. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  се согласвам :)
   
 15. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Па симпатична е и згодна-тоа да, ама шо не ја бива за пеење а ни за глумење-не ја бива ич.
   
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Мене ме потсеќа на Парис Хилтон. Се проба да биде и ништо не и одеше. Размазеност до бескрај. Одвратна ми е, исто како што ја доживував во филмот ја доживувам и приватно.
   
 17. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  симпатична ми е и има некои убави песни а за гласот нема да коментирам бидејки ја немам слушнато во живо како пее. Мислам дека има повеќе талент за глума отколку за музика.
   
 18. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  68
  Мене ми е симпатична ама некако лигаво ми делува. За пеење дефинитвно нема врска,мислам дека да не и е дуетот со Тоше ништо од нејзината пејачка кариера.И не ми се свиѓаше што пред година две дојде на фестивалот во Охрид со песна демек посветена на Тоше а уствари знаеше дека на таа карта ќе ја придобие публиката. Али не ја обожавам у секој случај :wasntme:
   
 19. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  истооооо :wasntme:
   
 20. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Искрено незнам не ја слушам не ми пее нешо посебно а и нема некој посебно убави песни.А да е слатка слатка е :)