1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анќета

Дискусија во 'Канта' започната од Beyonce87, 29 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beyonce87

  Beyonce87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  38
  Модератор: Форумот не е место за спроведување на ваши истражувања или анкети. Прочитајте ги правилата на форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.