1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел до сите жени

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од cvet957, 13 јуни 2010.

  1. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    Напад од наркоман

    Колку само се плашам од вакви работи. Напаѓаат и сред бел ден...и пред други луѓе.... Понекогаш си велам..о боже како ги пуштаат децава сами на улица да играат....Од друга страна па не можеш да ги држиш дома.
    Мене ми се нема случено, ама кога влегувам во влез , тоа го правам толку претпазливо како на некоја тајна задача да сум па никој да не ме види...обично одам до 1ви спрат пешки за да не ме начека некој дур го чекам лифтот...
     
  2. Gulu

    Gulu Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2011
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    мене ме нападна на 2 мај кога си одев дома од славење,не бев ни сама, а не беше ни многу касно 8:30h.Со другарками брзавме демек идолот да го фатиме ете,се случи.Опасно е многу, сега кога си одам се вртам како улава кога влегувам во сокакот во кој живеам...
     
  3. Candy20

    Candy20 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 август 2012
    Пораки:
    170
    Допаѓања:
    65
    Сега на мета им се педерките да ги сечат со ножици и во дискотека-особено машките што ги носат у таа гужва нема ни да осетат дека ја немаат на нив.
     
  4. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.055
    Допаѓања:
    76.056
    Пол:
    Женски
    Мајка ми стравуваше дека ќе ми се случи такво нешто штом заминам во Скопје да студирам но еве три години поминаа и за среќа не се случило. Не дека не може и во помал град може да се случи, но побезбедни сме некако, барем таму каде што живеам нема улични кражби.
     
  5. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Избегнувајте, посебно ноќе, да излегувате/шетате сами.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.