1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош за Ева Крстаноска

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од RAF Camora, 24 мај 2018.

 1. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  10.981
  Пол:
  Машки
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.573
  Допаѓања:
  271.295
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.694
  Допаѓања:
  31.697
  Пол:
  Женски
  Жално ;(
  Толку мали невини души ;(
   
  На HardSex и SummerGirl им се допаѓа ова.
 4. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.573
  Допаѓања:
  271.295
  Се прашувам зошто операцијата не била целосно финансирана од државата?
  Колку коштал детскиов живот, колку фалело:(
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.817
  Допаѓања:
  223.020
  Пол:
  Женски
  затворете ја темава. џабе е секој збор понатаму.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  „Фондот за здравство покрива дел од износот“..
  Секако, се нема пари во државава, нели?

  Ева, прости им ако можеш.
   
  На SummerGirl, LiliBoz и Harper им се допаѓа ова.