Апел за помош за малиот Александар: Се бара донатор на коскена срцевина

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од danichap, 22 ноември 2017.

 1. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.180
  Допаѓања:
  43.504
  @galapce
  Секогаш солзи кога ќе отворам тука,следен пат да бидат радосници.
   
  На Luciferovog zlo♧, Milobebence, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 2. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.196
  Допаѓања:
  104.453
  Пол:
  Женски
  Нема плачење, ние сме добри и ке бидеме многу силни. :*
   
  На bella24, Luciferovog zlo♧, Mari* и 21 други им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.306
  Пол:
  Женски
  лелее Галабооо со среќааааа

  колку само убава вест
   
  На Milobebence, Rama, crimson и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  67.190
  Браво. Со лесно!
   
  На Milobebence, Rama, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 5. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  69.429
  Пол:
  Женски
  Убава вест,со среќа и со лесно да е:hug::hug::hug:
   
  На Milobebence, Rama, V.odolija и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.463
  Допаѓања:
  130.904
  Пол:
  Женски
  Бидете силни. Штом е најден донатор пола работа е завршена. Иако сега иде тешкиот дел за Алекче. :hug:
   
  На Milobebence, Rama, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
 7. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  618
  Допаѓања:
  131.548
  Пол:
  Женски
  @galapce ,браво,од срце ме израдува!
  Гушки до силното галапче ,како вчера да беше кога чекавме да се роди,а сега чекаме да е потполно здрав и засекогаш да се тргне од болничките ходници!
  :hug::hug::hug:
   
  На Milobebence, Rama, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 8. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.797
  Допаѓања:
  75.331
  @galapce со среќа, последно да е !
   
  На Milobebence, Rama, galapce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.364
  @galapce Гушки за тебе душоо :hug:

  Ајде јуначе наше, пресреќни сме сите за тебе :inlove: :* :hug: :sun:
  Срце малечко :l:
   
  На cresa-jagoda, Milobebence, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.533
  Допаѓања:
  132.524
  Пол:
  Женски
  Сега прочитав и многу се израдував. Со Господ напред! :l: :l: :l:
   
  На cresa-jagoda, Milobebence, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. kristina.k

  kristina.k Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  4.213
  Допаѓања:
  19.693
  Пол:
  Женски
  @galapce браво, со среќа и со лесно! :hug::l:
   
  На cresa-jagoda, Rama и galapce им се допаѓа ова.
 12. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.516
  Допаѓања:
  72.705
  Пол:
  Женски
  Samo pozitivno @galapce, ...
  Kje bide se dobro,kje vidis...
  :l:
   
  На cresa-jagoda, Milobebence, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.931
  Допаѓања:
  45.475
  Пол:
  Женски
  @galapce Со среќа и со лесно да помине,само здравје да го прати,ајде полека,полека ќе го видите светлото на крајот од темниот тунел :)
   
  На cresa-jagoda и Milobebence им се допаѓа ова.
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.889
  Допаѓања:
  97.385
  Пол:
  Женски
  Другата половина од работата е да го видиме Александар пресреќен како безгрижно зачекорува во својот нов живот без секојдневно да ги гледа тетките и чичковците во бели мантили.
   
  На Meckicja, Milobebence, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Val-Dim

  Val-Dim Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  1.355
  Допаѓања:
  52.924
  @galapce и Алекче :hug: :hug:
  Познавам неколку луѓе кои што од болниците во Истанбул се вратија со насмевка на лицето... И на Вас ви го посакувам истото :)
   
  На duffi, Meckicja, monster95 и 7 други им се допаѓа ова.
 16. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.802
  Допаѓања:
  97.480
  @galapce не сфатив зошто сте во болница па "роварев" по темиме за да дознаам :$
  Убави вести! Со Господ напред!:inlove:
   
  На cresa-jagoda, WORRIED.BT, Rama и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.463
  Допаѓања:
  130.904
  Пол:
  Женски
  @galapce да знаеш дека те мислиме... како е малото галапче?:hug:
   
  На boomsleng, cresa-jagoda, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 18. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.196
  Допаѓања:
  104.453
  Пол:
  Женски
  Ги прими клетките од донорот.
  Сега следи периодот на адаптација или како да го наречам. Се бори.
  Огромна благодарност до сите хумани луѓе, конкретно и до Личноста чии гени беа конпитабилни со гените на Алекче.
  Штом ќе има резултати ќе ве известам секако. :hug: IMG_20181025_104052.jpg
   
  На barby, bella24, WildMk и 58 други им се допаѓа ова.
 19. WORRIED.BT

  WORRIED.BT Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  69.627
  Пол:
  Женски
  Ќе бидете вие најдобри на свет..мора да бидете...
  Борци сте од сам почеток..

  Гушки до галапчето и мама -лавица-галабица...
  Ти се восхитувам жено,највистински...пример ми си за мајка...
   
  На Rama, mal.ecka, gjoker4e и 8 други им се допаѓа ова.
 20. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.426
  Допаѓања:
  136.484
  Пол:
  Женски
  :hug: чекаме да ни кажеш дека слободно дишете наскоро.
   
  На Rama, boomsleng, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.