Апел за помош за малиот Александар: Се бара донатор на коскена срцевина

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од danichap, 22 ноември 2017.

 1. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.291
  Допаѓања:
  7.182
  Пол:
  Женски
  Искрено,многу се радувам:inlove::hug:
   
  На Rama, Luciferovog zlo♧, boomsleng и 2 други им се допаѓа ова.
 2. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.256
  Допаѓања:
  106.106
  Пол:
  Женски
  Пријатели, имаме успешна трансплантација.
  Првиот и најтешкиот дел помина.
  Останува да продолжиме со терапијата, да се чуваме и да го задржиме здравјето кое сега го имаме .
  Се надевам се лошо е зад нас .
  Повеќе и ми е страв да напишам. Измешани емоции на радост и страв.

  Посакувам здравје и успешно лекување на сите дечиња. :l:
   
  На barby, bella24, ЕденЧлен и 105 други им се допаѓа ова.
 3. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.333
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Superrrr mila galapce super so boga nanapred ke bide se ok
   
  На Rama и galapce им се допаѓа ова.
 4. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.893
  Допаѓања:
  53.716
  Пол:
  Женски
  Поубава вест не можев да прочитам, знаев,знаев дека се ќе биде во ред ,лошото е зад вас, уживајте во новиот живот кој е пред вас,исполнет со ЗДРАВЈЕ, љубов, среќа, мир и безгрижно детство на супер херојот.Храбра мајко лавице и за најхраброто јуначе гушки од мене :hug:
   
  На Rama, Viktorijaaa5, galapce и 3 други им се допаѓа ова.
 5. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  4.639
  Допаѓања:
  26.771
  Пол:
  Женски
  Браво :)
   
  На Rama и galapce им се допаѓа ова.
 6. Mari*

  Mari* Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 април 2016
  Пораки:
  3.651
  Допаѓања:
  45.080
  Пол:
  Женски
  Од здравје да не куртулите
  Мисли позитивно храбра наша галапче :sun: гушни борецот :hug::*
   
  На Rama, galapce, LejlaD и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Espadrila

  Espadrila Популарен член

  Се зачлени на:
  1 април 2013
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  15.891
  Значи без преувеличување, се НАЕЖИВ....
  Ви ја посакувам сета среќа и сето здравје...Борецот Алекче ќе биде најголем шизик
  Ти мајка издиши малку за да можеш уште сила да собереш ...ќе треба....
  Поздрав
   
  На Rama, galapce, LejlaD и 7 други им се допаѓа ова.
 8. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  3.024
  Допаѓања:
  161.851
  Пол:
  Женски
  Мноогу ми е мило!
  Ве гушкаме и се радуваме за вас!
  :hug::hug::hug:
   
  На Rama, LejlaD, Someonespecial и 4 други им се допаѓа ова.
 9. WORRIED.BT

  WORRIED.BT Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  1.842
  Допаѓања:
  81.048
  Пол:
  Женски
  Видов и разбрав уште вчера...

  Многу ми е мило....
  Заслужувате да бидете најздрави и најсреќни на свет.....
  Чувајте се!
   
  На Rama, galapce, LejlaD и 6 други им се допаѓа ова.
 10. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  5.134
  Допаѓања:
  66.272
  Солзи радосници....ве гушкам и сета среќа ви ја посакувам.
  Да е жив и здрав:inlove:
   
  На Rama, galapce, LejlaD и 4 други им се допаѓа ова.
 11. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  10.969
  Допаѓања:
  128.200
  Браво Александар! Борец најголем!!
  Се ова да остане позади вас како лош сон.
  Ве чекат тон прекрасни моменти. Уживајте и гушкајте се!:hug::hug::hug:
   
  На Rama, galapce, LejlaD и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  82.582
  Пол:
  Женски
  Браво за Алек, најголемиот и најхрабриот херој :l:

  Солзи ми потекоа од среќа, многу ми е мило @galapce :hug::hug::hug:

  Да е жив и здрав, се ова што поминавте да остане зад вас и да си имате само убави моменти, полни со здравје и насмевки отсега! :l: Гушки до вас :hug:
   
  На Rama, Lolipop23, galapce и 8 други им се допаѓа ова.
 13. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  2.700
  Допаѓања:
  96.234
  Пол:
  Женски
  Браво за малиот борец и неговата храбра мајка,се што беше нека остане позади вас,убавини само напред:hug::hug::hug:
   
  На Rama, WORRIED.BT, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.391
  Допаѓања:
  134.906
  Пол:
  Женски
  Леле преубава вест. :inlove: Гушни го малиот јунак од мене :l::hug::hug:
   
  На Rama, WORRIED.BT, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 15. kristina.k

  kristina.k Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  5.064
  Допаѓања:
  24.908
  Пол:
  Женски
  Најубава вест @galapce Ве гушкам силно, се што беше да остане зад вас, бидете здрави и среќни секогаш. :l: :hug:
   
  На Rama, galapce, WORRIED.BT и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.060
  Допаѓања:
  54.807
  Пол:
  Женски
  Прекрасна вест @galapce :l::l: Гушки до тебе и до малиот борец :hug::hug::hug:
   
  На senjorita-v, Rama, galapce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. kuc

  kuc Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.340
  Допаѓања:
  63.914
  Пол:
  Женски
  Браво за храбриот борец ,Господ да му подари здравје,среќа и долг живот .
  Александар :*
   
  На cresa-jagoda, Rama, galapce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Ana Marija 1

  Ana Marija 1 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2015
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  4.901
  Пол:
  Женски
  Ме расплака @galapce. Ми го разубави денот. Ви ја посакувам целата среќа на овој свет. После сѐ што поминавте, време е да бидете среќни, спокојни и пред сѐ -здрави. Ти си ми пример за мајка-борец.
   
  На cresa-jagoda, Rama, galapce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  46.680
  Пол:
  Женски
  @galapce Браво! Цело лошо да остане зад вас,од сега само радост и насмевка да има на невиното лице на Александар :)
  А ти само верувај и живеј во надеж за цело добро кое доаѓа:hug:
   
  На cresa-jagoda, Milobebence и galapce им се допаѓа ова.
 20. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.464
  Допаѓања:
  823
  :hug::hug::hug::hug::hug: ЗА ЅВЕЗДЕНОТО МОМЧЕ
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.