1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Александар

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Incomplete, 6 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Incomplete

  Incomplete Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Ве молиме бидете хумани помогнете му на нашиот Александар од Прилеп кој боледува од тежок карцином и му е потребна финансиска помош за лекување во странство.Семејството не е во можност да ја собери потребната сума па затоа апелира до сите Нас.

  Донирајте 100 ден. со испраќање празна порака на тел. бр. 075 /143-103 и ве замолуваме ако сте во можност постирајте го ова на вашиот ѕид со што однапред ви се заблагодаруваме!!!

  Донации на денарска сметка: ‎270700024155956

  Извор: ФБ СТРАНА
   
  На Anna13 и deko2009 им се допаѓа ова.
 2. EnchyDimitrovska

  EnchyDimitrovska Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  жално .. се надевам дека има и добри луѓе кои кје донираат.. му посакувам да оздрави и да му се радува на животот.....бидејќи сигурно го заслужил тоа.. како и секој човек,.....
   
 3. elcezelce

  elcezelce Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  3.055
  Допаѓања:
  20.852
  Пол:
  Женски
  Александар за жал вчера вечерта ја изгуби долгата борба со ракот :(
  Нека почива во мир ! ;(
   
 4. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  567
  Оф душа :(
  Зашто е животот толку суров?
  Колку ми е тешко кога ќе прочитам некоја ваква вест.
  Нека почива во мир :(
   
 5. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  683
  АА душа,многу ми е жал...Нека почива во мир :( ;(
   
 6. Incomplete

  Incomplete Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Почивај во мир Александар.... ;(
   
 7. Sunchild

  Sunchild Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  360
  Почивај во мир Александар!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.