babylove овошни кашички

Апел за помош на Андреј

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од SeaMermaid, 7 април 2016.

 1. SeaMermaid

  SeaMermaid Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2015
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  12.798
  Пол:
  Женски
  На Mama25 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ЈеленаЏиш

  ЈеленаЏиш Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  1.883
  Пол:
  Женски
  Донирано!
  Со помин да му е. :l:
   
  На SeaMermaid му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.212
  Допаѓања:
  86.674
  Помогнав со малку, очекувам многу.
  Убава насмевка на лицето на ова убаво дете нека биде секогаш присутна.
   
  На SeaMermaid му/ѝ се допаѓа ова.