1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Даниела Наумова

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од AngelOfArh, 20 февруари 2014.

 1. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  18.147
  Допаѓања:
  97.402
  Пол:
  Женски
  Да и помогнеме на Дани!
  [​IMG]

  Даниела Наумова боледува од рак на дојката и нејзината состојба се влошува од ден за ден. Таа е мајка на две малолетни деца, да бидеме хумани и заедно да и помогнеме да победи во битката со ракот.

  Нејзиното семејство за жал неможе да само да ги обезбеди разните лекови и третмани кои и се потребни за да успее да го победи ракот. Апелираме до сите хумани луѓе да донираат на долунаведените сметки и заедно да помогнеме Даниела да го зачува својот живот и повторно да ужива во него.

  Габриела Михајловска 2006978428008
  Број на сметка 210501570071440, НЛБ Тутунска банка

  За уплата од странство
  Gabriela Mihajlovska bul.Jane Sandanski 14/1-18 Skopje
  Iban code MK07210501570071440
  Bank name NLB Tutunska banka A.D. Skopje Majka Tereza br.1 Makedonija
  swift TUTNMK22

  Кој е заинтересиран во Сабота ќе има event во Every day.
  [​IMG]
  Јас ќе бидам таму најверојатно, Дани заслужува и повеќе од тоа!

  Ако може да се отвори тема за Дани, кој тоа го регулира.
   
 2. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  18.147
  Допаѓања:
  97.402
  Пол:
  Женски
  Дечки, викендов поминавме супер, Дани се дружеше со нас, јас не ја знаев претходно но ја запознав и неа и сестра и, две прекрасни личности. Дани е мајка на две мали дечиња и навистина мислам дека заслужува шанса да ги подигне своите мали дечиња, да ги израсне и да биде дел од тоа.