1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Даниел Митков

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од i-v-a-n-4-e, 16 јуни 2014.

 1. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  До сите хумани луѓе ајде сите заедно да му помогнеме на Даниел Митков повторно да се крене на нозе.
  Апел за помош на Даниел Митков

  ДОНИРАЈТЕ !!!

  Даниел Митков настрада во сообраќајна несреќа во која се здоби со тешки повреди на р'бетниот столб и остана парализиран во долниот дел од телото.По неопходниот медицински третман во Р.Македонија е потребен третман со матични клетки и рехабилитација за подобрување на неговата состојба во Р.Кина.Хируршкиот зафат и рехабилитацијата се закажани во WU Medical Centar во Пекинг, Кина, за кои се неопходни 25 000 евра.

  Бидете хумани!!! Подадете рака и донирајте за Даниел Митков повторно да ја почуствува радоста на животот!!!
  https://www.facebook.com/helpfordanielmitkov?ref=stream