1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Дарко Трајковиќ

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од RainBow, 18 февруари 2012.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.079
  Пол:
  Женски
  Апел за помош на Дарко Трајковиќ
  Дарко Трајковиќ има 21 година и боледува од церебрална атрофија на мозокот. Тој беше на бројни испитувања и резултатите покажаа дека има оштетувања на мозокот со што му е препишана терапија која се состои од 13 видови на биооргански капки кои треба да се набавуваат од Америка и терапија во хипербарна комора. Да му помогнеме на Даре!!!
  Со еден повик на 077 143-778 (ВИП) донирате 100 денари.
  Или пак, жиро с-ка 300007098984321 Комерцијална банка АД Скопје.
  Даре ќе Ви биде многу благодарен.
  ДА МУ ЈА ВРАТИМЕ НАСМЕВКАТА НА ЛИЦЕТО!
  http://www.femina.mk/out/?id=5a01016b67 ... jkovikj%2F

  Иницијатор: Libera