Апел за помош на Иле

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од tanja.ivanovska, 22 јануари 2018.

 1. tanja.ivanovska

  tanja.ivanovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  26907317_2216241531936455_1707427950709617701_n.jpg
   

  Прикачени фајлови:

 2. forumce

  forumce Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  4.107
  Допаѓања:
  20.832
  Пол:
  Женски
  Починал дечкото. Жално. За 2 дена две деца починаа
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.979
  Допаѓања:
  67.524
  Пол:
  Машки
  Ова се гов*на.

  FB_IMG_1522060935666.jpg
   
  На Meckicja, Belgin1, sjdgo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  4.135
  Пол:
  Женски
  Се осеќам немоќно кога читам за апелите, а разочарано кога слушам за епилогот....
  Залудно чувствувам вина, вината треба да се бара во нефункционалноста на државата, во неслухот на големите бренд-компании и бизнисмени...
  Што се 10 000 за некој помал бренд кој месечно вади 50-100 000 евра?

  Да не одам офф топик, ама мака ми е, страдаат најневините, народот е оставен сам на себе и од своите примања не може да стаса на време да помогне.

  Иле, прости ни, Господ нека ти да го даде мирот и спокојот кој го заслужуваш...
  Лесна ти земја.
   
  На Scorpiongirl12, Belgin1 и душленце им се допаѓа ова.
 5. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.246
  Бог да го прости. Жално.