1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Исидора

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од SeaMermaid, 17 јули 2016.

 1. SeaMermaid

  SeaMermaid Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2015
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  13.878
  Пол:
  Женски