1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Никола Новоселски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од *crazy*, 12 март 2017.

 1. *crazy*

  *crazy* Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дечки ајде да помогнеме!!!
   

  Прикачени фајлови: