1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Никола Новоселски

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Moskva84, 8 јули 2018.

 1. Moskva84

  Moskva84 Нов член

  Се зачлени на:
  8 јули 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Po teskata soobrakjajna nesrekja pred 6godini sin mi e vo vigilna koma, potrebno mu e lekuvanje vo Rusija so maticni kletki. Vekje bese 3pati, sega vo septemvri e 4tvrttiot tretman. image_20180219_235542.jpg 1522517483823.jpg
   
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Dali ima telefonski broevi?
   
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.572
  Допаѓања:
  171.532
  Пол:
  Женски
  Има на сликата погоре