1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Охриѓанката Мила

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од ♡BuBaLe♡, 19 април 2018.

 1. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Апел за помош на малата Мила од Охрид
  Охрид, 18. април 2018 (ОХРИДПРЕС) – 15-месечната Мила од Охрид боледува од оштетување (дистрофија) на мозокот и за нејзино лекување е потребна итна операција во Кина.

  Да помогнеме сите заедно таа да има подобар живот и безгрижно детство.

  [​IMG]Сметка за донации:

  Охридска Банка – АД Скопје
  530500021204351

  IBAN CODE: МК075280005506949

  SWIFT: OHRIDMK22

  извор: ОхридПрес фото: архива
   
  На makedonkamak и ane.bella им се допаѓа ова.
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.680
 3. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  7.268
  Пол:
  Машки
  Screenshot_20180420-072115.png
   
  На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.165
  Допаѓања:
  105.696
  Пол:
  Женски