1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на Христина Николовска

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од artemidis, 27 март 2014.

 1. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.015
  Пол:
  Женски
  Може ли трагичната приказна на кратовката Христина Николовска да има среќен крај?

  http://www.aberdzija.com/gradska/mozhe- ... -kraj.html

  Христина Николовска, с.Куклица
  Жиро сметка: 300037074604873
  Комерцијална банка Скопје

  Ако може да се отвори тема за помош на Христина
   
  На 757 му/ѝ се допаѓа ова.