1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апел за помош на малиот Горазд од Берово

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од VDT2906, 30 јули 2020.

 1. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  4.109
  Допаѓања:
  18.285
  Пол:
  Женски
  На LovelyGirl3 и M&M им се допаѓа ова.