1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апликација за фемина

Дискусија во 'Канта' започната од ian somerhalder, 11 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ian somerhalder

  ian somerhalder Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2016
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Девојки
  Што ќе кажете фемина да има апликација која ќе може да се симнува од play store...
  Па да слушнам мислења :inlove::*
   
 2. jasna83

  jasna83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  5.782
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.