1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апри-ли ли ли!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Marilyn-Monroe, 28 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
 2. American.Woman

  American.Woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  27
  Еј не сум видела дека има ваква тема, фала
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Мислењата ќе бидат префрлни во веќе постоечката, а оваа ќе ја заклучам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.