1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апсолвентска вечер

Дискусија во 'Канта' започната од sesilija, 24 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Мајгрл, според описот на фустанчето мислам дека има такви во темата фустани, а темава веќе постои- еве ја http://forum.femina.mk/moda-i-stil/...-t864/10.html?hilit=апсолвентска вечер#p48677

  Пред да отварате тема напишете го клучниот збор во Пребарај го форумов и така ќе знаете дали веќе има таква тема или не ;)

  Со среќа со шиењето на фустанчето :*
   
  На Mygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.