1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Апчиња за контрацепција

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 19 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Темата ја заклучувам,а прашањето ќе го преместам во веќе истата постоечка тема seks/kontraceptivni-tableti-t117/.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.