Асексуалец ли сум?

Дискусија во 'Канта' започната од MadaFucker, 5 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MadaFucker

  MadaFucker Нов член

  Се зачлени на:
  1 март 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Имам женска , се сакаме многу и веќе одиме 9месеци заедно , сеуште сме немале односи ама кога сум со неа , кога се муваме , фаќаме и сето тоа имам ерекција и сакам да имам секс со неа затоа што таа кога ми зборува дека сака да имаме секс јас се палам на тоа , некогаш водиме такви еротски разговори и мене ме пали тоа но не се палам на голи жени , на пример да ја фаќам да се мувам со неа ќе се запалам но вака никогаш не би се запалил на гола жена? Не ме палат ни машки тела ни женски тела , а сакам да имам секс со жени.

  Асексуалец ли сум тоа што не ме палат женски тела , туку ме пали тоа што сака да имам секс со неа?
   
  Последна измена: 5 март 2017
 2. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  А си имал ли до сега секс со некоја?
   
 3. MadaFucker

  MadaFucker Нов член

  Се зачлени на:
  1 март 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Не ама би сакал да имам со неа или било која , ти кажав ама да ми шета гола нема да ми стане додека не почнеме да се фаќаме и сл.
   
 4. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.766
  Допаѓања:
  138.901
 5. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  А ти се шетала гола па за да знаеш дали ќе ти се дигне или не?
   
  На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MadaFucker

  MadaFucker Нов член

  Се зачлени на:
  1 март 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Значи кога и да гледам голи жени не ми се дига , ни на порно ни па на нудистичка плажа никогаш до сега никогаш...
   
 7. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Машки
  Другар ти не си MadaFucker не си ни А сексуалец, ти си пемпеле во развој... :)
  Земи кресни тоа девојчето не халуцинирај. Ако ја сакаш треба да имаш секс со нејзе!
  Направи го тоа што побрзо за да не испадне после женските се курви и се јебат рандом..
   
  На mira.mira, Arthur, blackwave и 7 други им се допаѓа ова.
 8. MadaFucker

  MadaFucker Нов член

  Се зачлени на:
  1 март 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Како не сум кога не ме палат голи жени , ти викам ме пали помислата што сака да има секс со мене ...а она не.
   
 9. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Машки

  Не сфаќаш некои работи мали... Тебе прашањето ти е за твојата перцепција кон сексот а пошто си немал секс до сега твоите мисли се бладање, дување во цевка на празно. - Не знаеш што е секс.
  Земи фати го девојчето секснете си се па ќе видиш што те пали а што не.
  Колку години имаш ?
   
  На blackwave, biGirl, Viktorijaaa5 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.766
  Допаѓања:
  138.901
  @Prijatelot
  Не поттикнувај секс на 16год машко со 14год девојче жити се :(

  Не е ни развиена како што треба...  Пред некој ден на чет кажа дека има 14год:|
   
  На Mikha4, Cinderfakinrella, Abeja и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Машки
  Упппппс! Отиде мислата. Во секој случај не е компетентно детево. Подобро машки да му кажам како стојат работите него да халуцинира на своја виртуелна рука. Морав да му објаснам некои ствари за сечие добро. Штом имаат по толку години веројатно ќе треба да почекаат уште некое време...
   
  На Cinderfakinrella, mira.mira, blackwave и 4 други им се допаѓа ова.
 12. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Леле бе до кај отидоа децава на 14 години да размислуваат за секс...
   
  На Cinderfakinrella и biGirl им се допаѓа ова.
 13. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Машки

  На секс мислиме од кога знаеме за себе *машките посебно.
  Хормоните си го прават своето. Кога имав 14 години само на секс мислев.  #На 16 години бев сексуално реактивен!
   
 14. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.846
  Допаѓања:
  16.319
  Пол:
  Женски
  Имаш 16 а таа 14???
  :o :o :o
  И се лапате, се фаќате, и не знам уште што???
  :^) :^) :^)
  И уште таа ти збори дека сака да има секс со тебе?
  Страшно.
  Нареден пат кога ќе ти каже така, ти кажи и да појде дома да пишува домашно.
  До каде отиде светов.

  Дете ти не си асексуален. Тој поим не го објаснува она кое ти го чувствуваш.
  Ти си само се уште дете, и немаш никакво искуство, тоа е се.
  А и за какво било искуство, многу ти е рано. А особено на таа со тебе.
  Така да, чил аут малку, не брзајте да пораснете.
   
  На Cinderfakinrella, Abeja, mira.mira и 15 други им се допаѓа ова.
 15. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Абе вие машките,а девојчево бе на 14 години му зборела за секс ја на 14 години кога ке го видев симпатијата цела вцрвенував а не па да зборам за секс
   
  На Cinderfakinrella, Abeja и mira.mira им се допаѓа ова.
 16. Jacques

  Jacques Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  1.887
  Пол:
  Машки
  Ne e tocno toa voopsto. Na 14 godini moja generacija mislese na simpatija i krienki po maalo. Kako seks, kakva golotija. Toa ne postoese. Ne si mozel da vidis zensko na stikla togas ili da se sminkaat. Maloletni devojcinja sto imale seks se broele na prsti. Nemase zenski po kafani. Pievme Koka Kola na zurki. Drogata zema zamav posle 2002.
   
  На Arthur и InWonderland им се допаѓа ова.
 17. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  17.325
  Допаѓања:
  110.049
  Пол:
  Женски
  Ве трола
   
  На joy1 и Jacques им се допаѓа ова.
 18. sweet-cherry

  sweet-cherry Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.258
  Допаѓања:
  17.491
  Пол:
  Женски
  Aсексуалност значи дека немаш воопшто никаква сексуална атракција, значи ни ерекција ниту пак нешто слично. Асексуалните луѓе може да се заљубат, и може да имаат физички контакти, ама не практикуваат секс. Едноставно тие хормони не им работат, немаат желба за секс ниту потреба.

  Taка со оглед на тоа дека ти се ''палиш'' не си асексуалец, само ти треба нешто повеќе за да те поттикне. Не гледам потреба за темава.
   
 19. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.737
  Пол:
  Машки

  Не знам кај си израснал ти другар али јас сум Центар Скопје и имам активен стаж во искачање повеќе од 10 години. Доаѓам од улица така да сум израснат со стварите што многу луѓе не ни можат да ги замислат.
  На 14 години пиев вино, пушев цигари и ги мував сите во Вулкан, Левел и Процес! >SEX&VIOLENCE<
  Во секој случај мислењето ми беше стручен факт, не беше дискутабилен субјект и измислица.
   
 20. vasilevskabojana

  vasilevskabojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Големо ебачиште бравоо за тебе чим од 14 пушиш и пиеш
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.