1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Астрална проекција

Дискусија во 'Канта' започната од Offspring, 16 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Имам доста читано за ова, па ме интересира да чујам и некое мислење од вас Феминки :) Дали знаете што е Астрална Проекција и како може да се "случи"? Дали можеби има некој на форумов што се обидува да доживее Астрална Проекција и ако има нека сподели искуство...

  Еве видео од Јутуб :) Мене ми е малку морничаво :worried:

  http://www.youtube.com/watch?v=xVYPOvtiVYs
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  :o Леле и отворив работа на Багето :worried:

  Дубоко се извињавам :tmi:

  Едит! Ете зошто не сум видела дека има друга тема, и таа е пред некој ден отворена :tmi:
   
 4. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  Мислам дека оваа тема треба да се избрише бидејќи јас пред 10 дена отворив иста тема и таму е веќе развиена дискусијата.
  Па мој предлог е оваа тема да се избрише за да бидат мислењата само во една тема.
  И плус јас поопширно објаснив за Астралната проекција во другата тема што ја отворив.
  Ајде да го продолжиме разговорот за АП во темата што јас ја отворив бидејќи има веќе развиено дискусија.
  Оваа нека оди под клуч
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.