Астрална проекција.

Дискусија во 'Канта' започната од Plavusa.17, 13 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Што мислите, постои ли астрална проекција, имате некакви сознанија околу тоа или воопшто не верувате не се ни замарате :)?
   
 2. De-lovely

  De-lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  721
  Допаѓања:
  928
 3. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Ај заклучи ја тогаш фала :)
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои иста Астрална проекција, пред да отворите тема убаво разгледајте ги сите категории. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.