Астрологијата и обликот на вашите очи

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од savana, 7 ноември 2011.

 1. veteruska

  veteruska Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  1.934
  Допаѓања:
  5.790
  БЛИЗНАЦИ – искрени пријателски очи :D
   
 2. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.727
  Допаѓања:
  5.065
  Пол:
  Женски
  За Скорпија е точно, а за Вага не е. ^_^
   
 3. jagodka.18

  jagodka.18 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  606
  ВАГА – вечната надеж и постојаното одмерување на опциите се чита и во нивните очи
  Точно е :)
   
 4. Goticarka

  Goticarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Женски
  хахаха скрооз точно за скорпијата