1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Атрактивни локации / Локации за забава

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Nyngya, 1 февруари 2017.

 1. Nyngya

  Nyngya Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2016
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  57
  Пол:
  Женски
  Кои рекреативни и забавни активности ги нуди нашето скопје? :)
  Еве некои што знам јас:
  Ласерхант
  Ласертаг
  Escape room
  Многу локации за билијард и куглање

  Кои знаете вие? Би сакала сите да ги пробам, и дали има некоја локација за "arcade"?
   
 2. mizerija

  mizerija Активен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2016
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  Во Капиштец има едно Eat the beat,тоа е за стомачни танци,аеробик и пилатес.А за излегување Паладиум,Изи,Броз.
   
  На Nyngya му/ѝ се допаѓа ова.