1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Аудиција за филм/реклама

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Kristina.R, 20 септември 2013.

 1. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Здраво :) Уште од мала имам желба за да бидам актерка..Дали знае некој каде има аудиција или школа за глума??иначе од ск сум
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  6.508
  Допаѓања:
  29.284
  Пол:
  Женски
  Школа за глума мислам дека имаше кај МТВ ...не сум била јас лично ама знам дека таму има :D
   
 3. blosson

  blosson Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  И jaс барам аудиции ама просто неможам многу да најдам еве ако најдам некоа за во мк ...ќе пишам...Инаку читав за некој филм Дедо Страхил ама помината е веќе :\
   
 4. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.046
  Сакам да ме има на рекламаааа :D :D :D
   
 5. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  9.635
  Пол:
  Женски
 6. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.101
  Допаѓања:
  18.049
  Пол:
  Женски
  Од секогаш сум сакала да снимам филм :angel: