Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Аурора Берово

Дискусија во 'Свадба' започната од natash.a, 24 септември 2019.

 1. natash.a

  natash.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира дали некој има информација или искуство за свадба во Аурора, ако сте правеле колку ве чинело, број на гости или ако сте биле гости како сте поминале