1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ахх.....

Дискусија во 'Канта' започната од WhoIam, 11 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhoIam

  WhoIam Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Знам дека секој од вас има тајни кои неможете да ги доверите никому и кои ве мачат однатре!
  Па и затоа намерно ја отворив таа тема со намера да си ги олесниме душичките!! :))
  (Aко темава неваља слободно заклучете)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.