1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ацетони,Маслени отстранувачи за лак

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 8 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Дали користите ацетони или отстранувачи?
  Кои марки, фирми?Искуства,позитивни и негативни со некои од кои ги имате користено.Кој сега го користите,цени и слично.
  Дали користите ацетони со сунѓер?
  Се надевам дека активна ќе биде темава :lol: !
  Да почнам прва најдобри според мене се:
  Овој и уште еден од Аура 8)
   

  Прикачени фајлови:

  • url.jpg
   url.jpg
   Големина на фајлот:
   3,4 KB
   Прегледи:
   80
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.