1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ајде да се запознаеме

Дискусија во 'Канта' започната од Flossy, 11 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Flossy

  Flossy Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Знам дека некаде имаше ваква тема, ама оваа е за сингл членовите кои сакаат врска да се запознаат меѓу ебе. Пошто овој сајт е анонимен, може да кажете само колку години сте и од каде и се разбира- кој пол. Ги разгледав темите и постои големо пријателство иако не се познаваме, а се делат и совети, па зошто да не се запознаеме на поинаков начин, а не друарски? А секако може да оставите и краток опис за вас.
  Јас да очнам прва, сум 15 години, висока 170, моментално со Мајли Сајрус вризура во фаза на растење, зелени очи и кафеава коса. Средно сум градена (не сум некоја расна кобила, ама со сигурност не сум штица) и имам блед тен :)
  Ајде сега вие сте на ред :* :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
  Ова е женски форум, место за дискусија, а не место за барање на партнери.
  Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот пред да отвориш нова тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.